Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Valsts policijas priekšnieks Drukāt

 

                                                               i.kuzis_2015.jpg

Ģenerālis INTS ĶUZIS, Valsts policijas priekšnieks no 2011.gada 2.augusta.

 

Dzimis: 1962.gada 4.maijā, Tukumā

Izglītība:

2005.-2006. Latvijas Policijas Akadēmija, maģistra grāds tiesību zinātnēs.

1987.-1991. Minskas augstākā milicijas skola, augstākā juridiskā izglītība.

1983.-1985. Rīgas vidējā milicijas skola, Kriminālpolicijas inspektors.

 

Darba pieredze:

2009. - 2011.                                         Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks.

2007. – šobrīd                                        Juridiskā koledža, vieslektors.

2008. - 2009.                                         Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes

                                                            Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks.

2003.-2008.                                           Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Kriminālpolicijas
                                                            pārvaldes priekšnieks.

1999.-2003.                                           Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Kriminālpolicijas 
                                                            pārvaldes priekšnieka vietnieks.

1996.-1999.                                           Tukuma rajona policijas pārvaldes priekšnieks

1982.-1996.                                           Darbs Tukuma rajona policijas pārvaldē.

 

Kontaktinformācija:

Čiekurkalna 1.līnija 1, k - 4, LV 1026

Tālrunis: 67075212

 

Iepriekš  Valsts policijas priekšnieka amatu ieņēmuši:

Artis Velšs, Valsts policijas priekšnieks, 11.01.2011. - 25.07.2011.;

Valdis Voins, Valsts policijas priekšnieks, 24.03.2009. - 10.01.2011.;

Aldis Lieljuksis, Valsts policijas priekšnieks, 07.12.2006. - 24.03.2009.;

Jānis Zaščirinskis, Valsts policijas priekšnieks, 23.01.2003. – 06.12.2006.;

Juris Rekšņa, Valsts policijas priekšnieks, 02.06.1998. - 14.01.2003.;

Aldis Lieljuksis, Iekšlietu ministrijas Policijas departamenta priekšnieks, 01.11.1993. (ar 11.10.1997.- Valsts policijas priekšnieks) - 09.04.1998.;

Igors Kupra, Iekšlietu ministrijas Policijas departamenta priekšnieks, 01.07.1992.-31.10.1993.;

Jānis Apelis, Iekšlietu ministrijas Policijas departamenta priekšnieks, 27.11.1991.-30.06.1992.