Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Jautājumi saistībā ar COVID-19 Drukāt

 

 

 

Aktuālā informācija pieejama šeit

 

 

Jautājums: Kā es varu iesniegt Valsts policijā iesniegumu, ja nevēlos iet uz iecirkni?

Atbilde: Ja ir elektroniskais paraksts, iesniegumu, kas apstiprināts ar elektronisko parakstu, varat nosūtīt pa e-pastu:   . Tāpat iesniegumu iespējams nosūtīt portālā Latvija.lv (reģistrācija ar internetbankas datiem). To varat izdarīt šajā sadaļā: https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP155/Apraksts 

Iesniegumā ir jānorāda detalizēta informācija, kas varētu būt noderīga nozieguma vai pārkāpuma atklāšanai, kā arī savi personas dati, adrese un kontakttālrunis.

 

Jautājums: Vai no ārvalstīm atbraukušajiem ir jāievēro 14 dienu pašizolācija?

Atbilde: Sākot ar 3.jūniju pašizolācija NAV jāievēro Latvijas valstspiederīgajiem, pastāvīgajiem iedzīvotājiem un ārzemniekiem, kuri pēdējo 14 dienu laikā nav apmeklējuši "nedrošās" valstis - t.i. tādas, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 15 cilvēkus, vai valstis, kas nav ES, EEZ vai Šveice. Attiecīgo valstu sarakstu Slimību profilakses un kontroles centrs atjauno katru piektdienu un tas ir publicēts centra mājaslapā https://www.spkc.gov.lv/lv/valstu-saslimstibas-raditaji-ar-covid-19-0

Pašizolācija NAV jāievēro arī Lietuvas un Igaunijas valstspiederīgajiem, kas Latviju šķērso tranzītā. Taču, ja persona ierodas no “drošās” valsts, bet tranzītā caur “nedrošo valsti” (piemēram – no Norvēģijas caur Zviedriju), tad pašizolācija ir jāievēro, līdz ar to, lai izvairītos no nepieciešamības ievērot pašizolāciju, jāizvēlas cits atgriešanas maršruts.

Personas, kas ir ieradušas no "drošām" valstīm un līdz šim ir ievērojušas pašizolāciju, var to pārtraukt, un turpmāk ievērot tikai distancēšanās un citus epidemiologu norādījumus. 

Iebraukušajiem no "nedrošām" valstīm - t.i. tādām, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 15 cilvēkus, kā arī no valstīm, kas nav ES, EEZ vai Šveice (sarakstu skaties https://www.spkc.gov.lv/lv/valstu-saslimstibas-raditaji-ar-covid-19-0), pašizolācija joprojām IR jāievēro.Jautājums: Ja esmu atgriezies no “nedrošām” valstīm un atrodos pašizolācijā, bet vēlos mainīt norādīto uzturēšanās vietu, kas jādara?

AtbildeJa persona ir mainījusi savu pašizolācijas vietu, par to policijai var paziņot vairākos veidos:

 • informējot policistu, kurš sazinās ar personu, lai pārliecinātos, ka tiek ievērota pašizolācija;

 • nosūtot rakstisku apliecinājumu, izmantojot portālu latvija.lv, konkrēti e-pakalpojumu https://www.latvija.lv/…/iesniegums-i…/p2026/ProcesaApraksts vai rakstot uz e-pastu pasts@vp.gov.lv;

 • sazinoties ar to policijas iecirkni, kura apkalpojamā teritorijā persona uzturas;

 • izņēmuma gadījumā par pašizolācijas vietas maiņu var ziņot arī pa tālruņa numuru 110.Jautājums: Ar ko atšķiras pašizolācija no stingras izolācijas?

Atbilde: Atgriežoties no “nedrošām” valstīm, personai 14 dienas ir jaievēro pašizolācija.

Tas nozīmē:

 • jāuzturas dzīvesvietā;

 • nedodas uz darbu;

 • neuzņem viesus;

 • nedodas uz sabiedriskām, publiskām un citām vietām, kur uzturas liels skaits cilvēku, tostarp atbilstoši iespējām neizmanto sabiedrisko transportu;

 • maksimāli samazina kontaktu ar citiem cilvēkiem;

 • drīkst doties pastaigās, kur nav lielas cilvēku plūsmas, piemēram, mežā vai pludmalē, taču nedrīkst kontaktēt ar citiem cilvēkiem tuvāk par diviem metriem;

 • nepieciešamības gadījumā persona var doties uz veikalu vai aptieku, izmantojot individuālos aizsardzības līdzekļus (sejas maskaa, cimdi) un ievērojot divu metru distanci starp veikala apmeklētājiem un darbiniekiem, taču pēc iespējas cenšas izmantot alternatīvas iespējas, kā iegādāties nepieciešamās preces;

 • neapciemo vecāka gadagājuma cilvēkus un cilvēkus ar hroniskām saslimšanām;

 • jābūt uzmanīgam ar virsmām – durvju rokturiem, liftu pogām u.c.

Stingra izolācija savukārt nozīmē pilnīgu neiziešanu no mājas! Stingru izolāciju drīkst pārtraukt tikai ar ārstējošā ārsta atļauju. Stingrā izolācijā esoša persona pirmās nepieciešamības preces vai pārtikas iegādei izmanto iespēju šīs preces piegādāt uz mājām, izvairoties no kontakta ar piegādātāju, šo preču piegādi nodrošina tuvinieki, atstājot iepirkumus pie durvīm vai lūdz pašvaldības sociālā dienesta palīdzību.

Atgādinām, ja parādās viegli simptomi (paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums), jāzvana 8303 vai 67801112. Ja simptomi ir ļoti smagi (ļoti augsta temperatūra, apgrūtināta elpošana), jāzvana 113!Jautājums: Kas un kā kontrolēs ierobežojumu izpildi?

Atbilde: Par Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā noteikto ierobežojumu neievērošanu fiziskajai personai var piemērot sodu no divām līdz 400 naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no 28 līdz 1000 naudas soda vienībām (Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 50. pants).

Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju uzraudzīs sabiedriskās vietas, kur varētu pulcēties cilvēki, kā arī, saņemot informāciju, policija attiecīgi reaģēs un vērtēs iespējamos pārkāpumus. VP aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus. Katrs gadījums tiks vērtēts individuāli. Ierobežojošo pasākumu mērķis ir galvenokārt novērst vai pārtraukt personu masveida pulcēšanos. Ja ierobežojumi tiks pārkāpti, var tikt piemērots sods.Jautājums: Vai ir jāievēro divu metru distance?

Atbilde: Divu metru distance ir jāturpina ievērot! To var neievērot divas personas.
Vairāk nekā divas personas var neievērot divu metru distanci, ja: 

 • tās dzīvo vienā mājsaimniecībā,

 • ir vecāks un viņa nepilngadīgie bērni, ja viņi nedzīvo vienā mājsaimniecībā,

 • tās veic darba vai dienesta pienākumus.Jautājums: Kādi pulcēšanās noteikumi ir jāievēro?

Atbilde: Ievērojot divu metru distanci starp personām, pulcēties atļauts:

 • līdz 250 cilvēkiem telpās, kuru kopējā publisko telpu platība ir 1000 m2 vai mazāk;

 • līdz 500 cilvēku telpās, kuru kopējā publisko telpu platība ir lielāka nekā 1000 m2, taču ne vairāk kā 50% no maksimālā pieļaujamā cilvēku skaita telpā, ievērojot, ka vienai personai jānodrošina 4 m2;

 • līdz 3000 cilvēku ārā, nodrošinot publiski pieejamu informāciju par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu pasākuma norises vai saimniecisko pakalpojuma sniegšanas vietā.Jautājums: Vai atļauts organizēt piketus, gājienus, dievkalpojumus un cita veida pulcēšanos?

Atbilde: Ja iespējams nodrošināt divu metru distanci starp dalībniekiem jeb 4 m2 platību katram dalībniekam, kā arī pārējās epidemioloģiskās drošības prasības, ir atļauta pulcēšanās:

 • līdz 250 cilvēkiem telpās, kuru kopējā publisko telpu platība ir 1000 m2 vai mazāk;

 • līdz 500 cilvēku telpās, kuru kopējā publisko telpu platība ir lielāka nekā 1000 m2, taču ne vairāk kā 50% no maksimālā pieļaujamā cilvēku skaita telpā, ievērojot, ka vienai personai jānodrošina 4 m2;

 • līdz 3000 cilvēku ārā, nodrošinot publiski pieejamu informāciju par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu pasākuma norises vai saimniecisko pakalpojuma sniegšanas vietā.Jautājums: Vai drīkst organizēt un piedalīties sporta treniņos?

Atbilde: Organizēt sporta treniņu drīkst, nodrošinot vienā treniņgrupā vienlaikus ne vairāk kā 30 personas. Ja to pieļauj attiecīgās sporta norises vietas kapacitāte, tad vienlaikus var norisināties vairāku grupu darbs. Treniņos vienai personai jānodrošina ne mazāk kā 4 m2 platība. 

Atļauts rīkot sporta sacensības, ievērojot vispārējos pulcēšanās ierobežojumus:

 • 2 m distance jeb 4 m2 vienam cilvēkam;

 • līdz 250 cilvēkiem telpās, kuru kopējā publisko telpu platība ir 1000 m2 vai mazāk;

 • līdz 500 cilvēku telpās, kuru kopējā publisko telpu platība ir lielāka nekā 1000 m2, taču ne vairāk kā 50% no maksimālā pieļaujamā cilvēku skaita telpā, ievērojot, ka 1 personai jānodrošina 4 m2;

 • līdz 3000 cilvēku ārā, nodrošinot publiski pieejamu informāciju par maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu pasākuma norises vai saimniecisko pakalpojuma sniegšanas vietā.

Uz sporta pasākumiem ārā netiek attiecināti to norises laika ierobežojumi – tie var notikt arī naktī.Jautājums: Vai sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas?

Atbilde: No 1. jūlija sabiedriskajā transportā vairs nav obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā lietošanai ir ieteikuma raksturs – it īpaši personām, kurām ir elpceļu slimības pazīmes (iesnas, klepus). Savukārt personām, kuras iebraukušas no ārvalstīm ar augstu saslimstību ar Covid-19, dodoties uz dzīvesvietu pašizolācijā, izmantojot sabiedrisko transportu, mutes un deguna aizsegs ir jālieto.Jautājums: Vai vienā automašīnā var pārvietoties vairāki cilvēki?

Atbilde: Noteiktie pulcēšanās ierobežojumi neattiecas uz privātām automašīnām, un tajās drīkst braukt vairāk nekā divi cilvēki. Vienlaikus aicinām cilvēkus būt atbildīgiem, savas un līdzcilvēku drošības dēļ ievērot piesardzību.Vēršam uzmanību, ka kultūras, izklaides, sporta un citas atpūtas vietas darbu uzsāk ne agrāk kā pulksten 6.00 un beidz ne vēlāk kā pulksten 24.00 (izņemot brīvdabas kino, kas var darboties līdz 2.00, un āra sporta pasākumus, kas var notikt visu diennakti). 

Ja Jūsu rīcībā ir informācija par kādu, kurš neievēro noteiktos ierobežojumus un aizliegumus, rīkojoties un zvaniet policijai - 110! Jūs esat viena zvana attālumā, lai, iespējams, glābtu kāda cilvēka dzīvību un samazinātu vīrusa izplatību!

 

Aktuālais par COVID-19 infekcijas uzliesmojumu

Papildus informācija - ŠEIT

 Jautājums: Kā es varu iesniegt Valsts policijā iesniegumu, ja nevēlos iet uz iecirkni?

Atbilde: Ja ir elektroniskais paraksts, iesniegumu, kas apstiprināts ar elektronisko parakstu, varat nosūtīt pa e-pastu:  . Tāpat iesniegumu iespējams nosūtīt portālā Latvija.lv (reģistrācija ar internetbankas datiem). To varat izdarīt šajā sadaļā: https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP155/Apraksts 

Iesniegumā ir jānorāda detalizēta informācija, kas varētu būt noderīga nozieguma vai pārkāpuma atklāšanai, kā arī savi personas dati, adrese un kontakttālrunis.

 

Jautājums: Vai no ārvalstīm atbraukušajiem ir jāievēro 14 dienu pašizolācija?

Atbilde: Sākot ar 3.jūniju pašizolācija NAV jāievēro Latvijas valstspiederīgajiem, pastāvīgajiem iedzīvotājiem un ārzemniekiem, kuri pēdējo 14 dienu laikā nav apmeklējuši "nedrošās" valstis - t.i. tādas, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 15 cilvēkus, vai valstis, kas nav ES, EEZ vai Šveice. Attiecīgo valstu sarakstu Slimību profilakses un kontroles centrs atjauno katru piektdienu un tas ir publicēts centra mājaslapā

Pašizolācija NAV jāievēro arī Lietuvas un Igaunijas valstspiederīgajiem, kas Latviju šķērso tranzītā. Taču, ja persona ierodas no “drošās” valsts, bet tranzītā caur “nedrošo valsti” (piemēram – no Norvēģijas caur Zviedriju), tad pašizolācija ir jāievēro, līdz ar to, lai izvairītos no nepieciešamības ievērot pašizolāciju, jāizvēlas cits atgriešanas maršruts.

Personas, kas ir ieradušas no "drošām" valstīm un līdz šim ir ievērojušas pašizolāciju, var to pārtraukt, un turpmāk ievērot tikai distancēšanās un citus epidemiologu norādījumus. 

Iebraukušajiem no "nedrošām" valstīm - t.i. tādām, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem pārsniedz 15 cilvēkus, kā arī no valstīm, kas nav ES, EEZ vai Šveice (sarakstu skaties šeit), pašizolācija joprojām IR jāievēro.


Jautājums: Ja esmu atgriezies no “nedrošām” valstīm un atrodos pašizolācijā, bet vēlos mainīt norādīto uzturēšanās vietu, kas jādara?

Atbilde: Aicinām par to paziņot, zvanot policijai uz 110.Jautājums: Ar ko atšķiras pašizolācija no stingras izolācijas?

Atbilde: Atgriežoties no “nedrošām” valstīm, personai 14 dienas ir jaievēro pašizolācija.

Tas nozīmē:

 • jāuzturas dzīvesvietā;

 • nedodas uz darbu;

 • neuzņem viesus;

 • nedodas uz sabiedriskām, publiskām un citām vietām, kur uzturas liels skaits cilvēku, tostarp atbilstoši iespējām neizmanto sabiedrisko transportu;

 • maksimāli samazina kontaktu ar citiem cilvēkiem;

 • drīkst doties pastaigās, kur nav lielas cilvēku plūsmas, piemēram, mežā vai pludmalē, taču nedrīkst kontaktēt ar citiem cilvēkiem tuvāk par diviem metriem;

 • nepieciešamības gadījumā persona var doties uz veikalu vai aptieku, izmantojot individuālos aizsardzības līdzekļus (sejas maskaa, cimdi) un ievērojot divu metru distanci starp veikala apmeklētājiem un darbiniekiem, taču pēc iespējas cenšas izmantot alternatīvas iespējas, kā iegādāties nepieciešamās preces;

 • neapciemo vecāka gadagājuma cilvēkus un cilvēkus ar hroniskām saslimšanām;

 • jābūt uzmanīgam ar virsmām – durvju rokturiem, liftu pogām u.c.

Stingra izolācija savukārt nozīmē pilnīgu neiziešanu no mājas! Stingru izolāciju drīkst pārtraukt tikai ar ārstējošā ārsta atļauju. Stingrā izolācijā esoša persona pirmās nepieciešamības preces vai pārtikas iegādei izmanto iespēju šīs preces piegādāt uz mājām, izvairoties no kontakta ar piegādātāju, šo preču piegādi nodrošina tuvinieki, atstājot iepirkumus pie durvīm vai lūdz pašvaldības sociālā dienesta palīdzību.

Atgādinām, ja parādās viegli simptomi (paaugstināta temperatūra, klepus, rīkles iekaisums), jāzvana 8303 vai 67801112. Ja simptomi ir ļoti smagi (ļoti augsta temperatūra, apgrūtināta elpošana), jāzvana113!Jautājums: Kas un kā kontrolēs ierobežojumu izpildi?

Atbilde: Iedzīvotājiem par valdības noteiktās ārkārtējās situācijas noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu, kā arī par informācijas nesniegšanu saistībā ar infekcijas slimības izplatību izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā par to, ka persona ir inficējusies ar attiecīgo infekcijas slimību, ir bijusi kontaktā ar inficētu personu vai ir bijusi infekcijas slimības perēklī, ja no personas šāda informācija tiek pieprasīta, varēs piemērot naudas sodu līdz 2000 eiro (LAPK 176./2., 176./3.).

Valsts policija sadarbībā ar pašvaldības policiju uzraudzīs sabiedriskās vietas, kur varētu pulcēties cilvēki, kā arī, saņemot informāciju, policija attiecīgi reaģēs un vērtēs iespējamos pārkāpumus. VP aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un ievērot noteiktos piesardzības pasākumus. Katrs gadījums tiks vērtēts individuāli. Ierobežojošo pasākumu mērķis ir galvenokārt novērst vai pārtraukt personu masveida pulcēšanos. Ja ierobežojumi tiks pārkāpti, var tikt piemērots sods.Jautājums: Vai ir jāievēro divu metru distance?

Atbilde: Divu metru distance ir jāturpina ievērot! To var neievērot divas personas.
Vairāk nekā divas personas var neievērot divu metru distanci, ja: 

 • tās dzīvo vienā mājsaimniecībā,

 • ir vecāks un viņa nepilngadīgie bērni, ja viņi nedzīvo vienā mājsaimniecībā,

 • tās veic darba vai dienesta pienākumus.Jautājums: Kādi pulcēšanās noteikumi ir jāievēro?

Atbilde: No 12. maija gan iekštelpās, gan ārtelpās, kā publiskos, tā arī privātos pasākumos ievērojot divu metru distanci, atļauts pulcēties līdz 25 personām. Ievērojot fizisko distancēšanos, iekštelpās atļauts pulcēties ne ilgāk kā trīs stundas, savukārt ārtelpās – neierobežotu laiku.Jautājums: Vai atļauts organizēt piketus, gājienus, dievkalpojumus un cita veida pulcēšanos?

Atbilde: Ja iespējams nodrošināt divu metru distanci un pārējās epidemioloģiskās drošības prasības, ir atļauta pulcēšanās iekštelpās un ārā līdz 25 cilvēkiem organizētos publiskos un privātos pasākumos, kā arī sapulcēs, gājienos, piketos un reliģiskajos pasākumos.Jautājums: Vai drīkst aicināt ciemiņus un doties ciemos?

Atbilde: Ja ir iespējams nodrošināt divu metru distanci un pārējās epidemioloģiskās drošības prasības (piemēram, dzīvokļos, citās iekštelpās vai privātās teritorijās ārā), ir atļauta ciemošanās līdz 25 cilvēkiem (iekštelpās ne ilgāk kā trīs stundas, ārā – neierobežotu laiku). Taču epidemiologi aicina nopietni izvērtēt katru nepieciešamību ciemoties vai uzņemt ciemiņus, un nedoties ciemos, ja ir saslimšanas pazīmes, kā arī sevišķu piesardzību ievērot, apciemojot gados vecākus cilvēkus, piemēram, valkājot mutes un deguna aizsegu ciemošanās laikā.Jautājums: Vai drīkst organizēt privātus pasākumus, piemēram, ballītes?

Atbilde: Privātu pasākumu organizēšanai jābūt īpaši piesardzīgai. Strikti jāvēro divu metru distance, rūpējoties par to, lai katrai personai būtu vismaz 4 m2 platība. Kopējais personu/ dalībnieku skaits nedrīkst pārsniegt 25. Ieteicams lietot mutes un deguna aizsegus.  Iekštelpās pulcēšanās ir atļauta ne ilgāk kā trīs stundas, ārā – neierobežotu laiku. Taču epidemiologi aicina nopietni izvērtēt katru nepieciešamību organizēt privātus pasākumus.Jautājums: Vai drīkst organizēt kāzas, kristības vai bēres?

Atbilde: Ja tiek ievērota divu metru distance starp personām, uz ceremoniju nepulcējas vairāk kā 25 personas, kā arī ir nodrošināti citi epidemioloģiskās drošības pasākumi (dezinfekcijas līdzekļi, mutes un deguna aizsegi u.tml.), gan laulības, gan kristības, gan bēres var organizēt. Jāņem vērā, ka iekštelpās ceremonija var notikt ne ilgāk kā trīs stundas.Jautājums: Vai drīkst organizēt un piedalīties sporta treniņos:

Atbilde: Ir pārtrauktas nometnes, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros. 
Var organizēt bezkontakta treniņus, ievērojot šādus nosacījumus: 

 • vienā treniņgrupā vienlaikus pulcējas ne vairāk kā 25 personas;

 • tiek ievērota savstarpēja divu metru distance;

 • treniņā neiesaistās bērni, kas jaunāki par septiņiem gadiem;

 • treniņa laiks iekštelpās – trīs stundas, ārtelpās - laiks neierobežots;

 • nodarbību vada sertificēts treneris;

 • fiziski nepārklājas dažādu treniņgrupu plūsmas (arī garderobēs un sanitārajās telpās);

 • jāievēro sporta norises vietas pārvaldnieka un trenera norādījumi;

 • jāievēro citi fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Neievērojot divu metru distanci, sporta treniņus var organizēt tiem sportistiem, kuri ir Latvijas pieaugušo izlašu, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības dalībnieki, kā arī tādu komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu dalībnieki, kuri veic no rakstveida līguma izrietošus sportista pienākumus. Cīņu sporta veidu sportistiem joprojām jāievēro divu metru distance.Jautājums: Vai sabiedriskajā transportā jālieto sejas maskas?

Atbilde: Sabiedriskajā transportā ir pienākums lietot mutes un deguna aizsegu, kas var būt lakats, šalle, vienreizlietojama maska, auduma maska (mazgāja, daudzreiz lietojama), respirators u.tml. Jautājums: Vai vienā automašīnā var pārvietoties vairāki cilvēki?

Atbilde: Noteiktie pulcēšanās ierobežojumi neattiecas uz privātām automašīnām, un tajās drīkst braukt vairāk nekā divi cilvēki. Vienlaikus aicinām cilvēkus būt atbildīgiem, savas un līdzcilvēku drošības dēļ ievērot piesardzību. Jautājums: Kas jāievēro, apmeklējot pasākumus, kurus var skatīties vai klausīties automašīnā?

Atbilde: Pasākumos, kuros apmeklētājs piedalās, atrodoties vieglajā transportlīdzeklī, netiek piemērots noteiktais kopējais cilvēku skaita ierobežojums, taču vieglajā transportlīdzeklī drīkst atrasties tikai viens cilvēks, jeb vairāki vienas mājsaimniecības pārstāvji. Pasākuma laikā nedrīkst izkāpt no automašīnas (izņemot wc apmeklējumu) un nedrīkst turēt atvērtus logus (izņemot vēdināšanas režīmā). Transportlīdzekļi jānovieto divu metru attālumā viens no otra.Vēršam uzmanību, ka no 12. maija kultūras, izklaides, sporta un citas atpūtas vietas darbu uzsāk ne agrāk kā pulksten 6.30 un beidz ne vēlāk kā pulksten 24.00, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, pulcējot līdz 25 personām un nodrošinot 2 m distanci starp apmeklētājiem.

Ja Jūsu rīcībā ir informācija par kādu, kurš neievēro noteiktos ierobežojumus un aizliegumus, rīkojoties un zvaniet policijai - 110! Jūs esat viena zvana attālumā, lai, iespējams, glābtu kāda cilvēka dzīvību un samazinātu vīrusa izplatību!