Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Siguldā kopīgas iedzeršanas laikā divi vīrieši aplaupa savu paziņu 2018. gada 6. februāris

Naktī no 1. uz 2. februāri Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknī tika nogādāts kāds cietušais, kuru pirms neilga brīža aplaupīja divi vīrieši.

Likumsargi noskaidroja, ka tonakt cietušais ar noziedzniekiem iepazinies spēļu zālē. Trijotne lietojusi alkoholiskos dzērienus un nolēmusi vakaru turpināt kādā privātmājā. Kopīgas iedzeršanas laikā starp vīriešiem izcēlies konflikts, kā rezultātā iespējamie vainīgie cietušajam nodarījuši miesas bojājumus un nolaupījuši telefonu, kredītkarti un internetbankas kodu karti. Izkļuvis no mājas, cietušais uz ielas pamanījis pašvaldības policiju, kas viņu nogādāja Valsts policijas Siguldas iecirknī.

Iegūstot informāciju un veicot izmeklēšanas darbības, likumsargi 2. februārī aizturēja 1979. un 1985. gadā dzimušos vīriešus, kuri iepriekš vairākas reizes ir nonākuši policijas redzeslokā par analoģiskām darbībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas - par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Jāpiebilst, ka viens no aizdomās turētajiem 29. janvārī arī tika aizturēts par zādzību. Vīrietis 28. janvāra vakarpusē pieskrējis kādai kundzei no mugurpuses un izrāvis no rokām iepirkuma maisiņus, kā arī no kabatām nozadzis naudu. Par šo noziedzīgo nodarījumu tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā.

4. februārī abiem vīriešiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)