Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Priekšējo stiklu tonējuma noņemšana - 85 eiro un administratīvā atbildība! 2017. gada 26. septembris

Saulainā 24.septembra sestdienas rītā ap pulksten desmitiem uz autoceļa A6 (posmā Madona-Jēkabpils) VP Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki piefiksēja un apturēja kādu Mercedes-Benz markas automašīnu, kuras priekšējie stikli bija tonēti ar tonējošajām plēvēm. Šim spēkratam pie stūres bija sēdies kāds 1988.gadā dzimis vīrietis, kuram tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu ar auto, kuram ir tonēti priekšējie stikli. Policistu klātbūtnē šo tonējumu automašīnas vadītājs arī noplēsa.

Lai gan šādi likumpārkāpēji nav bieži sastopami uz ceļa, esam novērojuši, ka tomēr ir atsevišķi transportlīdzekļu vadītāji, kuri apzināti un nekaunīgi veic pārkāpumus, uzskatot, ka likumi un noteikumi uz viņiem neattiecas. Tomēr atgādinām – policija redz un pievērš uzmanību arī šāda veida pārkāpumiem un tiklīdz tie tiek fiksēti, tiek piemērots arī attiecīgs sods. Valsts policijas rīcībā ir arī speciālas mērierīces, ar kurām var fiksēt šāda veida pārkāpumus.

Atkārtoti atgādinām, ka par braukšanu ar transportlīdzekli, kura stikli pārklāti ar pārklājumu, kas neatbilst normatīvo aktu prasībām, uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam 85 eiro apmērā.

*Foto no notikuma vietas.