Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Veikalā aizturēta sieviete, kura turpat uz vietas lietojusi alkoholu un aizmigusi 2017. gada 16. augusts

15.augustā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī tika saņemta informācija par kādu sievieti, kura konstanti ne tikai apzog veikalu, bet arī uz vietas patērē dažādus pārtikas un dzēriena produktus. Par aizdomās turēto sievieti ziņoja veikala darbinieki.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās policisti, kuri nozieguma vietā sievieti aizturēja.

Pašreizējā informācija liecina, ka likumpārkāpēja dienas laikā iegājusi veikalā, devusies uz alkoholisko dzērienu nodaļu, kur atvērusi stipro alkoholisko dzērienu, to iztukšojusi un neilgi pēc tam turpat uz grīdas aizmigusi. Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, sieviete gulējusi saldā miegā un nav vēlējusies pamest veikala telpas.

Rīgas Teikas iecirkņa policisti noskaidroja, ka aizturētā sieviete ir dzimusi 1973.gadā un šī nav pirmā reize, kad viņa izdara šāda veida pārkāpumus. Pret aizdomās turēto ir uzsākti aptuveni 19 kriminālprocesi. Jāpiemin, ka sieviete visās aizturēšanas reizēs ir bijusi stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180.panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizturētā šobrīd atrodas izolatorā, šodien tiks lemts jautājums par viņas apcietināšanu.

(Ilustratīvs attēls: pixabay.com)