Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ķekavas novadā par miesas bojājumu nodarīšanu aizturēts jau iepriekš sodīts vīrietis 2017. gada 14. augusts

Pagājušo sestdien, 12. augustā, ap pulksten 13.00, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Baložu iecirknī tika saņemta informācija par savā starpā mazpazīstamu personu konfliktu, kura laikā viens no vīriešiem izdarīja smagus miesas bojājumus otram. Par notikušo likumsargiem ziņoja pats cietušais.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās policisti, kuri turpat nozieguma vietā aizturēja aizdomās turēto vīrieti.

Rīgas reģiona pārvaldes Baloža iecirkņa likumsargi noskaidroja, ka konflikts esot norisinājies ārpus telpām starp trim personām – strādniekiem un aizdomās turēto. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka, reaģējot uz nepatīkamiem izteikumiem, viens no vīriešiem pēkšņi izvilcis nazi un meties virsū personai, kura tobrīd atradās nelielā attālumā no viņa, trīs reizes iedurot cietušajam. Jāpiemin, ka aizturēšanas brīdī aizdomās turētais atradies aptuveni 2,8 promiļu stiprā alkohola reibumā.

Aizturētais vīrietis dzimis 1968.gadā un jau agrāk ir sodīts par līdzīgu noziegumu izdarīšanu, nodarot personai miesas bojājumus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta pirmās daļas - par smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd vīrietis atrodas izolatorā, un šodien, 14. augustā, tiks lemts jautājums par viņa apcietināšanu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)