Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Mūsu kolēģe triumfē starptautiskās kinologu sacensībās! 2017. gada 14. jūnijs

8. jūnijā Beļģijā, Leopoldsburgā norisinājās Starptautiskās dienesta suņu biatlona sacensības, kurās dalībnieki pārstāvēja deviņas valstis: Latviju, Lielbritāniju, Poliju, Šveici, Beļģiju, Vāciju, Norvēģiju, Nīderlandi un Franciju, kā arī NATO. Sacensībās piedalās policijas, armijas, drošības policijas un robežsardzes pārstāvji ar saviem dienesta suņiem.

Kopumā sacensībās piedalījās 24 komandas. Latviju šogad pārstāvēja Valsts policijas Patruļpolicijas komanda, kurā startēja četri Valsts policijas darbinieki.

Sīvā cīņā 1.vietu sieviešu konkurencē godam izcīnīja mūsu kinoloģe Gunda Šabanova, kura sacensībās piedalījās kopā ar savu uzticamo mīluli un kolēģi – suni Nato. Savukārt Valsts policijas Patruļpolicijas komanda kopvērtējumā ieguva 5.vietu.

Par sajūtām gūstot uzvaru stāsta Gunda: “Visu sacensību laiku bija azarts, adrenalīns un vēlme parādīt pārējiem, ko mēs spējam. Tādēļ arī īpašs gandarījums un nebeidzams prieks par rezultātu un ieguldīto darbu! Abi ar Nato centāmies cik vien spēka, lai beigās no sirds varētu teikt: “Gods kalpot Latvijai!””.

Sacensību laikā katram bija jāpieveic 10 kilometru gara distance, kurā bija sagatavoti 19 dažādi uzdevumi, tostarp suņa nešana, peldēšana, šaušana, trīs aizturēšanas epizodes, paklausības elementi un citi uzdevumi.

Lepojamies ar kolēģiem un vēlam panākumus arī turpmāk!