Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Balasta dambī uz karstām pēdām aizturēti automašīnu apzadzēji; turpat krūmos atrasta zagtā manta 2017. gada 6. jūnijs

31. maijā pa dienu acīgs garāmgājējs Rīgā, Balasta dambī, pamanīja divus aizdomīgus vīriešus ložņājot gar automašīnām un tās apzogot, un ziņoja par notiekošo Valsts policijai. Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri turpat abus aizdomās turētos aizturēja.

Apstaigājot tuvāko apkārtni, policisti pamanīja vīriešu darbības sekas - divām no automašīnām bija izsisti logi un no vienas nozagts mūzikas atskaņotājs. Vēlāk nozagto mūzikas atskaņotāju policisti atrada turpat netālu esošajos krūmos.

Aizturētie vīrieši ir dzimuši 1984. un 1985. gadā. Jāpiemin, ka abi jau iepriekš vairākas reizes sodīti par identiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu bojāšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizdomās turētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)