Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

1.jūnijs ir grandiozi svētki mazākiem un lielākiem skolēniem – beidzot sācies vasaras brīvlaiks! Aiziet piedzīvojumi, jauni atklājumi un ilgi gaidītā atpūta! 2017. gada 1. jūnijs

Tāpat 1.jūnijā tiek atzīmēta arī Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Mums, policijas darbiniekiem, rūp mūsu mazākie, it sevišķi viņu drošība. Tādēļ šonedēļ īpaši atgādinām gan bērniem, gan viņu vecākiem dažādus ar drošību saistītus jautājumus.

Piemēram, šo dienu atzīmējām arī ar Drošas Braukšanas Skolas rīkotajiem brīvlaika sagaidīšanas svētkiem “Drošam ceļam vasarā” – jau no plkst. 11.00 varēsi satikt gan mūs, gan citus partnerus pie t/c Spice Home! Labprāt pastāstīsim par galvenajiem satiksmes drošības pamatprincipiem, izspēlēsim drošības spēli, kā arī ikvienam būs lieliska iespēja samīļot mūsu dzīvespriecīgos tēlus Runci Rūdi un Bebru Bruno!

Bet svētki ar šo vien nebeidzas – jau tradicionāli, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Valsts policija 2017. gada 3. jūnijā Esplanādē no pulksten 12.00 līdz 18.00 piedalīsies ģimeņu drošības festivālā “Piedzīvojumu vasara 2017”.

Skolēn, esi kādreiz vēlējies iesēsties policijas dienesta auto vai uzrāpties uz policijas motocikla un sajusties kā labākais policists pasaulē? Arī šogad būs šāda iespēja! Tāpat ikviens apmeklētājs varēs iepazīties ar VP ekipējumu, satikt mūsu mīļos četrkājainos kolēģus – suņus un zirgus, kā arī pārbaudīt savas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un citos ar drošību saistītos jautājumos.

Atnāc, būs interesanti un forši!