Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturējām ļaundari, kurš nakts laikā apzaga četras automašīnas 2017. gada 10. maijs

Valsts policija 7. maijā atrada un aizturēja jau vairākas reizes sodītu vīrieti, kurš vienas nakts laikā apzaga četras automašīnas.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policija 15.aprīlī saņēma četrus iesniegumus par iepriekšējā naktī veiktām zādzībām no automašīnām. Zādzības veiktas Sarkandaugavā Tvaika ielā un Aptiekas ielā. Visās automašīnās ļaundaris iekļuvis izsitot sānstiklu, pēc kā paņēmis mūzikas atskaņotāju.

Veicot izmeklēšanas darbības, policijai izdevās atrast iespējamo vainīgo. Jāpiemin, ka 1987.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts viņa dzīves vietā.

Diemžēl policijai neizdevās atgūt nozagtos mūzikas atskaņotājus, jo ļaundaris tos bija paspējis pārdot Latgalītes tirgū.

Pret aizturēto vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Tāpat vīrietim likumā noteiktajā kārtībā nāksies atbildēt par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu, savukārt, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Rīt tiesa lems par vīrietim piemērojamo drošības līdzekli.

Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem - ja kāds mana personas, kas veic aizdomīgas darbības pie automašīnām, notikuma brīdī zvanīt policijai pa tālruni 110.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)