Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizvadītajā diennaktī uz ceļiem divi bojā gājušie; aicinām uz ceļa būt uzmanīgiem! 2017. gada 21. marts

Līdz ar siltā laika tuvošanos un pavasara iestāšanos, pavasarīgs vieglums pārņem ikvienu, tostarp arī ceļu satiksmes dalībniekus. Tomēr līdz ar gadalaiku maiņām, autovadītājiem jāspēj pielāgoties arī pavasara īpatnībām – mainīgajiem laikapstākļiem. Ceļu satiksmes dalībnieki – esiet modri un uzmanīgi!

Diemžēl aizvadītajā diennaktī Rīgas reģionā ceļu satiksmes negadījumos gāja bojā divas personas. Vakar, plkst. 19.58 Lāčplēša ielā, Rīgā, kāda 1986.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu Rover, uzbrauca nenoskaidrotam gājējam – vīrietim, kurš no gūtajām traumām negadījuma vietā diemžēl mira.

Savukārt ap plkst. 3.00 naktī Ogres novadā, Ogresgala pagastā (a/c A6) automašīna Ford Galaxy nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja automašīnas autovadītājs, 1986.gadā dzimis vīrietis, liecina sākotnējā informācija.

Lai gan šķiet, ka ārā jau ir plus grādi un dienas kļūst garākas, transportlīdzekļu vadītājiem jārēķinās, kā naktīs joprojām var piesalt un ceļa segums var būt slidens, tāpat arī redzamība brīžiem var būt apgrūtināta, tāpēc aicinām šoferus joprojām izvēlieties laikapstākļiem un diennakts tumšajam laikam atbilstošu braukšanas manieri! Tāpat svarīgi, lai autovadītāji parūpētos par sava transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, īpaši riepu kvalitāti.