Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ziepniekkalnā aizturēts vīrietis, par mēģinājumu realizēt 20 000 cigarešu 2017. gada 16. marts

Pārbaudot operatīvo informāciju par nelegālo cigarešu tirdzniecību, Rīgas Zemgales iecirkņa policisti veica kratīšanu kādas aizdomās turētas personas dzīvesvietā.

14. marta rītā tika veikta pārbaude, kuras rezultātā atrastas 20 000 nelegālās cigaretes.

Aizturētais vīrietis ir aptuveni 60 gadu vecs. Ar šāda veida preču nelegālu tirdzniecību vīrietis nodarbojas jau aptuveni vienu gadu. Gada laikā vīrietis sodīts divas reizes.

Likumsargi noskaidroja, ka cigaretes tika plānots pārdot paziņām. 
Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā lietvedība. Par akcizējamo preču realizācijas, uzglabāšanas vai pārvietošanas noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču noteikumu pārkāpumiem, tiek piemērots naudas sods no 70 līdz 7000 eiro apmērā, konfiscējot šīs preces un to pārvietošanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Atgādinām, ka nelikumīgu cigarešu un alkoholisko izstrādājumu iegādāšanās, uzglabāšana un pārvietošana ir aizliegta un par to ir paredzēta administratīvā atbildība saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169/3., 170/1. un 170/2.pantu. Tāpat aicinām atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par šo nelikumīgo preču tirgošanas gadījumiem.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)