Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nāc un piedalies! Jau nākamnedēļ norisināsies Valsts policijas koledžas Atvērto durvju diena 2016. gada 27. aprīlis

Valsts policijas koledža (VPK) aicina ikvienu interesentu ierasties VPK Atvērto durvju dienā. Interesenti varēs uzzināt par izglītības iespējām VPK, izmēģināt kādu no iestājpārbaudījumu uzdevumiem, pārbaudīt savas spējas šaušanā, aplūkot koledžas dienesta suņa un topošo policistu paraugdemonstrējumus.

Šī gada 6.maijā Valsts policijas koledža rīko Atvērto durvju dienu. Jau no pulksten 9.00 topošajiem studentiem un visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt Valsts policijas koledžu Rīgā, Ezermalas ielā 8a, un noskaidrot, kāda ir topošo policistu ikdiena un kas jādara, lai kļūtu par policistu.

Atvērtajā durvju dienā interesentiem būs iespēja uzzināt visu par izglītības iespējām Valsts policijas koledžā, iestājpārbaudījumiem un nosacījumiem, kas jāņem vērā, lai uzsāktu dienestu Valsts policijā un dienesta gaitas specifiku.

Tāpat apmeklētāji varēs izmantot vienreizēju iespēju, proti, aizpildīt vienu no iestājpārbaudījuma uzdevumiem – vērīguma un atmiņas pārbaudes testu.

Lai interesentiem rastos priekšstats par reālo ikdienas darbu Valsts policijā, tiks demonstrēti arī uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības paņēmieni, kā arī personu aizturēšana no automašīnām. Tāpat savas prasmes demonstrēs arī Valsts policijas koledžas dienesta suns Endi.

Dienas noslēgumā apmeklētāji varēs pārbaudīt savas prasmes šaušanā, izņemt pirkstu un pēdu nospiedumus, tikties ar Valsts policijas koledžas personālu un Studējošo pašpārvaldi, kā arī apskatīt nesen atklāto Valsts policijas koledžas Kriminālistikas muzeja ekspozīciju.