Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts vīrietis par liela daudzuma tablešu glabāšanu 2016. gada 26. aprīlis

 

Cenzdamies slēpt savu saistību ar narkotisko vielu glabāšanu, 33 gadus vecs vīrietis Grobiņā atkritumos izmet lielu daudzumu recepšu medikamentu. 

 

Valsts policijas Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa aprīļa sākumā kriminālvajāšanas uzsākšanai prokuratūrai nodeva kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 253. panta 2. daļas - Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt (..), ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Kriminālprocess tika ierosināts pret 1983. gadā dzimušu vīrieti. Vēl pagājušā gadā Grobiņā, pie pilsētas sporta centra, nakts laikā tika pamanīts kāds vīrietis, kurš atkritumu konteinerī izmeta maisiņu ar recepšu medikamentiem. Pārbaudot iepakojuma saturu, tika konstatēts, ka vīrietis izmetis Clonazepama un Tramadola tabletes –  kopumā 311.

Pateicoties DNS paraugiem, ekspertīzē izdevās pierādīt vīrieša saistību ar izmestajām tabletēm. Minētais vīrietis jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā. Šobrīd viņš jau izcieš brīvības atņemšanas sodu par citu līdzīga rakstura pārkāpumu.

Ja tiesa vīrieti atzīs par vainīgu šajā noziegumā, tad viņam draud sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.