Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Slokā un Tukuma novadā atsavināti vairāk nekā 37 tūkstoši nelegālo cigarešu un 72 litri nelegālā alkohola 2016. gada 25. aprīlis

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura, iespējams, tirgo nelegālo alkoholu. Policisti par minēto faktu uzsāka kriminālprocesu. Kratīšanas laikā trešdienas vakarā aizdomās turamās 1954. gadā dzimušās sievietes dzīvoklī Slokā tika atrasti un atsavināti četri litri nelegālā alkohola.

Likumsargi izmeklēšanas laikā noskaidroja personu, kura piegādājusi sievietei nelegālo alkoholu. Izrādījās, ka tas ir kāds 1953. gadā dzimis Tukuma novada iedzīvotājs. Kratīšanas laikā vakar, 21. aprīlī, no rīta viņa mājās Pūres pagastā tika atrasti un atsavināti 68 litri nelegālā alkohola, kā arī 37 800 nelegālās cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Abas personas, kuras jau iepriekš tiesātas par līdzīga veida pārkāpumiem, tika aizturētas. Šobrīd ir uzsākti kriminālprocesi par nelegālu cigarešu glabāšanu, nelegālā alkohola realizēšanu, kā arī par nelegālā alkohola glabāšanu ievērojamā apmērā.