Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu aizturēti divi vīrieši; izņemta vairāk nekā tonna nelegāla spirta. 2016. gada 22. aprīlis

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija bija saņēmusi operatīvo informāciju par iespējamu nelegāla alkohola apriti. Pārbaudot šo informāciju, policisti Rīgā, Prūšu ielā pie kāda vīrieša automašīnā Mercedes Benz atrada un izņēma 100 litru spirta.

Turpinot izmeklēšanu, policija ieguva informāciju par vēl vienu personu, kas kāda garāžu kooperatīva teritorijā Pļavniekos, iespējams, uzglabā spirtu un nelikumīgus alkoholiskos dzērienus lielā apjomā.

Veicot pārbaudi, informācija apstiprinājās – policija kopumā izņēma 38 plastmasas 25 litru tilpuma kannas, kuras bija pildītas ar spirtu, kā arī 19 pudeles bez Latvijas Republikas akcīzes markām, kuras bija pildītas ar nelegālu alkoholu.

Kopumā policija izņēmusi 1069 litrus nelegālā spirta. Saistībā ar notikušo ir aizturētas divas personas – 1974. un 1980. gadā dzimuši vīrieši. 1974. gadā dzimušajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu personu grupā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.