Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par mobilā telefona un somas nolaupīšanu aizturēti divi jaunieši 2016. gada 21. aprīlis

19. aprīlī pulksten 22.30 Centrāltirgus teritorijā pie kāda vīrieša pienāca divi jaunieši un, pielietojot fizisku spēku, nolaupīja viņam somu, kurā atradās mobilais telefons un citas personīgās mantas. Ļaundari pēc laupīšanas aizbēga no notikuma vietas.

Neilgi pēc notikušā cietušais pamanīja vienu no uzbrucējiem netālu no notikuma vietas, viņu aizturēja un nodeva policistu rokās. Likumsargi noskaidroja, ka aizturētais ir 1995. gadā dzimis jaunietis.

Vēlāk policisti noskaidroja otra aizdomās turamā identitāti. Vakar, 20. aprīlī, Rīgas Latgales iecirkņa policisti sadarbībā ar Rīgas reģiona Kriminālpoliciju un apsardzes darbiniekiem Centrālajā stacijā aizturēja iespējamo likumpārkāpēju – 1997. gadā dzimušu jaunieti. Viņu pārmeklējot, tika atrasts nozagtais mobilais telefons.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.