Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pļavniekos aizturēts vīrietis par velosipēda zādzību no kādas mājas kāpņu telpas 2016. gada 21. aprīlis

Vakar vakarā Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no kāda vīrieša, kurš informēja, ka viņam nozagts velosipēds. Policisti noskaidroja, ka ļaundaris bija iekļuvis kādas mājas kāpņu telpā Pļavniekos, Augusta Deglava ielā un nozadzis tur novietotu velosipēdu. Brīdī, kad cietušais bija izgājis no sava dzīvokļa, viņš pamanījis svešu vīrieti, kurš aizbrauc ar viņa velosipēdu. Pārliecinājies, ka viņa velosipēds patiešām ir nozagts no kāpņu telpas, cietušais skrējis ļaundarim pakaļ un izsaucis policiju.

Neilgi pēc notikušā Speciālo uzdevumu bataljona policisti aizturēja 1990. gadā dzimušu vīrieti. Cietušais atguva nozagto velosipēdu, bet aizturētais, kurš jau iepriekš sodīts par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu apriti, tika nogādāts Rīgas Ķengaraga iecirknī.

Šobrīd pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par zādzību. Jaunajam vīrietim par šādu pārkāpumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.