Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aicinām satiksmes dalībniekus piedalīties fotokonkursā “Droši brauksi – tālu tiksi” 2016. gada 20. aprīlis

Lai aktualizētu atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas bīstamību ceļu satiksmē Valsts policija šonedēļ rīko fotokonkursu „Droši brauksi – tālu tiksi”. Konkursa mērķis ir veicināt autovadītāju izpratni par šī pārkāpuma bīstamību ceļu satiksmē, kā arī aicināt autovadītājus ievērot atļauto braukšanas ātrumu.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem uzņemtā fotogrāfija jāpublicē interneta vietnē www.facebook.com vai www.twitter.com no sava profila. Parakstā pie fotogrāfijas jānorāda tās autora vārds, uzvārds un darba nosaukums, kā arī jāpievieno atsauce @valsts policija, ja tā tiek ievietota facebook.com vai twitter.com - @Valsts_policija. Konkursā var piedalīties ikviens interesents.

 

Iesniegtajai fotogrāfijai tematiski jāatbilst konkursa nosaukumam. Tās vērtējot, tiks ņemta vērā autora redzējuma oriģinalitāte un darba mākslinieciskais skatījums. Taču netiks vērtēti tādi darbi, kas liecina par apzinātu vai pieļautu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu bildes uzņemšanas nolūkā.

Darbu iesniegšana konkursam notiek šonedēļ – no 18.līdz 24.aprīlīm. Pēc tam tiks izvērtēti saņemtie darbi un jau 29.aprīlī Valsts policijas mājas lapā http://www.vp.gov.lv/ un sociālo tīklu kontos: https://twitter.com/Valsts_policijahttps://www.facebook.com/Valsts.policija

http://www.draugiem.lv/valstspolicija/ paziņosim konkursa uzvarētāju.

Labākā fotoattēla autors balvā iegūs Drošas braukšanas skolas dāvanu karti 250 eiro vērtībā drošas un ekonomiskas automašīnas vadīšanas apmācībai septiņu stundu garumā. Dāvanu karti varēs izmantot līdz šī gada beigām.

 

Nolikums pieejams šeit!