Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Reida laikā Imantā un Iļģuciemā pārbaudījām 58 personas 2016. gada 29. janvāris

Naktī no 26. uz 27. janvāri Valsts policijas Rīgas reģiona policisti rīkoja profilaktiskos pasākumus Imantā un Iļģuciemā. Šo pasākumu mērķis bija fiksēt iespējamos pārkāpumus, kas saistīti ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu un narkotisko vielu apriti, kā arī citus iespējamos likumpārkāpumus. Reida laikā patrulēja Rīgas reģiona Kurzemes, Saulkrastu, Siguldas un Ogres iecirkņu policisti.

Kopā no pulksten 22.00 līdz 4.00 tika pārbaudīti 58 cilvēki. Netika konstatētas personas, kuras uz ielas atrodas alkohola un narkotisko vielu reibumā, taču pret piecām personām tika uzsāktas administratīvās lietas - divos gadījumos par atstarotāju nenēsāšanu, tik pat gadījumos par dzīvošanu bez deklarētas dzīvesvietas un pases un vienai personai sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols par uzraudzības noteikumu pārkāpumu. Respektīvi, cilvēks atradies uz ielas, lai gan viņam bija noteikts drošības līdzeklis no pulksten 22.00 līdz 6.00 atrasties mājās.

Iepriekš rīkotajos reidos, kas notika pagājušā gada nogalē, likumsargiem izdevās aizturēt gan meklēšanā esošas personas, gan personas, kuras atradās alkoholisko un narkotisko vielu reibumā. Veicot likumpārkāpumu prevenciju un profilaksi, policija arī turpmāk rīkos šādus reidus.