Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija par laupīšanu aizturējusi vīrieti un aicina atsaukties cietušās personas 2016. gada 29. janvāris

Valsts policija par nepilngadīgas personas aplaupīšanu aizturējusi jau iepriekš policijas redzeslokā nonākušu vīrieti. Policijai ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziegumiem, tādēļ aicina atsaukties cietušos.

Vakar, 28. janvārī, Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz Kauguriem, Skolas ielu. Zvanītājs informēja, ka 2006. gadā dzimušai meitenei svešs vīrietis nolaupījis mobilo telefonu. Policisti ieradās notikuma vietā, kur notikušā aculiecinieki norādīja virzienu, kurā devies ļaundaris.

Policisti uzsāka personas meklēšanu un aptuveni stundas laikā noskaidroja, ka  iespējamā vainīgā persona ir kāds 1984. gadā dzimis vīrietis, un viņu aizturēja. Aizturēšanas brīdī likumsargi konstatēja, ka nolaupītais mobilais telefons jau ir realizēts, taču operatīvo pasākumu laikā likumsargi noskaidroja tā atrašanās vietu, to atguva un atdeva nepilngadīgajai meitenei.

Aizturētais vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu un mantiska rakstura noziegumiem, atzina savu vainu noziegumā.

Šobrīd par laupīšanu ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziegumiem, tādēļ aicina ikvienu aplūkot attēlā redzamo vīrieti un ziņot, ja kāds ir cietis no viņa pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 67075111 vai 110.

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014
Mob. 29372665
diana.lukina@vp.gov.lv
www.vp.gov.lv