Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Atklāta zādzību sērija; meklējam iespējamos cietušos 2016. gada 29. janvāris

Latgalē atklāta zādzību sērija, ko, iespējams, pastrādāja divi vīrieši, kuri zaga somiņas no dažādu iestāžu kabinetiem. Policija meklē cietušos, kuri varēja ciest no šo personu pretlikumīgām darbībām gan Latgalē, gan citos reģionos.

Valsts policijas Ludzas iecirkņa lietvedībā atrodas kriminālprocess par zādzību, kas notika 2015.gada 28.oktobrī Ciblas novadā, Blontu pagastā, kad no pašvaldības ēkas kabineta tika izdarīta somas zādzība. Veicot izmeklēšanu, policistiem izdevās noskaidrot, ka noziedznieki uz notikuma vietu bija atbraukuši ar pelēku automašīnu BMW, pēc kā viens no noziedzniekiem iegāja pašvaldības ēkā un, izliekoties par pasta kurjeru, no neaizslēgta kabineta nozaga sieviešu somu ar naudu un dokumentiem.

Vainīgo personu noskaidrošanai Ludzas iecirkņa policisti veica apjomīgu un laikietilpīgu darbu, kā rezultātā izdevās noskaidrot vienu no iespējamām ar šo noziegumu saistītām personām - 1976.gadā dzimušu rīdzinieku, kurš agrāk ir vairākkārt tiesāts par analoģiskām zādzībām.

Otrdien, 26.janvārī, sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem minētais vīrietis tika aizturēts Rīgā. Tālākās izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka somas zādzību viņš izdarīja kopā ar 1976.gadā dzimušu līdzdalībnieku, kurš šobrīd izcieš brīvības atņemšanas sodu Lietuvā. Tāpat tika noskaidrots, ka iepriekš minētās personas analoģisko zādzību tajā pašā dienā (28.10.15.) bija izdarījušas Balvu novadā.

Policijai ir pamatotas aizdomas, ka šīs personas varēja pastrādāt līdzīgas zādzības ne tikai Latgalē, bet arī citos reģionos, apmeklējot pašvaldību vai citu uzņēmumu iestādes un veicot zādzības no dienesta kabinetiem. Ņemot to vērā, policija aicina atsaukties cilvēkus, kuri iespējams ir cietuši no attēlā redzamo personu pretlikumīgām darbībām, zvanot: 27894784, 65703803 vai 110.