Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēti divi narkotiku glabātāji, pie viena no viņiem atrod iepriekš piesavinātu mobilo telefonu 2016. gada 28. janvāris

Šonakt ap pulksten 00:10 Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti Rīgā, Dravnieku ielā pamanīja vīrieti, kurš, iespējams, atrodas narkotisko vielu reibumā. Policistiem radās aizdomas, ka vīrietim varētu būt līdzi narkotiskās vielas. Pārbaudot viņa mantas, tika atrasts iepakojums ar baltu pulverveida vielu, visticamāk, amfetamīnu, taču to noteiks ekspertīzēs. Tāpat pie 1976. gadā dzimušā vīrieša, kurš tika aizturēts, likumsargi atrada arī mobilo telefonu.

Pusstundu pirms vīrieša aizturēšanas policisti bija reģistrējuši mobilā telefona piesavināšanās faktu. Proti, Rīgā, Augusta Deglava ielā divas personas bija lietojušas alkoholiskos dzērienus. Tā laikā ļaundaris bija paņēmis mobilo telefonu un aizgājis no notikuma vietas. Cietušais par mobilā telefona piesavināšanās faktu informēja policistus. Likumsargi, salīdzinot cietušā vīrieša sniegto informāciju un pie aizturētās personas atrastā telefona numuru, konstatēja, ka pie aizturētā atrodas piesavinātais telefons.

Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par piesavināšanos. Par to var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt Saulkrastu iecirkņa policisti saņēma informāciju par personu, kura, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu tirdzniecību. Pārbaudot iegūto informāciju, policisti pirmdien, 25. janvārī, Rīgā, Prūšu un Aviācijas ielu krustojumā aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti. Pie viņa kopā tika atrasti trīs vīstokļi ar heroīnu.

Pret aizturēto, kurš jau iepriekš bija sodīts par narkotisko vielu izplatīšanu, tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu. Par šādu noziegumu var draudēt sods - brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.