Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas progress smēķēšanas aizlieguma ieviešanā īslaicīgās aizturēšanas vietās 2016. gada 27. janvāris

Rīt Valsts policijas galvenajā ēkā norisināsies preses konference, kuras laikā Valsts policija informēs par smēķēšanas aizlieguma ieviešanas īslaicīgās aizturēšanas vietās (ĪAV) progresu, kā arī par citiem īstenotajiem uzlabojumiem drošības un veselības jautājumos. To izdevies īstenot projekta “Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietu standartu uzlabošana” ietvaros.

Valsts policija aicina mediju pārstāvjus rīt, 28. janvārī, ierasties uz preses konferenci, kas pulksten 11:00 norisināsies Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, k - 4. Policija preses konferencē informēs par vides uzlabojumiem īslaicīgās aizturēšanas vietās, sasniegtajiem rezultātiem, kas jau īstenoti projekta ietvaros, un par vēl plānotajiem uzlabojumiem.

Preses konferencē piedalīsies Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks Arvils Feierābends un projekta vadītāja, Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes priekšniece Renāte Fila.

Valsts policija 2014. gada 6. maijā uzsāka projektu „Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas vietu standartu uzlabošana”. Tā viens no būtiskākajiem mērķiem ir uzlabot klientu uzturēšanās apstākļus, īpaši no drošības aspektu puses, kā arī vienveidot darba organizācijas procedūras, apmācīt īslaicīgās aizturēšanas vietu amatpersonas darbā ar klientiem.

Uzziņai:

  • Šobrīd renovēti 6 no 21 plānotā objekta
  • Darbā ar klientiem apmācīts 101 īslaicīgās aizturēšanas vietas darbinieks
  • Ar Eiropas atbalstu panākts smēķēšanas aizliegums ĪAV

Plašāk par projektā īstenotajiem uzlabojumiem drošības un veselības jautājumos, kā arī darba vidē informēsim preses konferencē.

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014
Mob. 29372665
diana.lukina@vp.gov.lv
www.vp.gov.lv