Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Daugavpilī draud uzspridzināt katedrāli un slimnīcu 2015. gada 09. aprīlis

03.aprīlī ap 12:47 tika saņemts telefona zvans par draudiem uzspridzināt Borisa un Gļeba katedrāli un aptuveni pēc četrdesmit minūtēm tika saņemts vēl viens zvans ar draudiem uzspridzināt Daugavpils reģionālo slimnīcu. Abos gadījumos policija nekavējoties izbrauca uz notikumu vietām. Pārmeklējot Borisa un Gļeba katedrāli kā arī Daugavpils reģionālo slimnīcu nekādas sprāgstvielas netika atrastas.

Operatīvās izmeklēšanas rezultātā likumsargi dažu stundu laikā noskaidroja un aizturēja zvanītāju, kādu 1983.gadā dzimušu vīrieti, kurš jau agrāk ir nonācis policijas redzes lokā par dažādiem mantiska rakstura noziegumiem.

Policijā uzsākts kriminālprocess pēc  Krimināllikuma 2311.panta par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu iestādē, uzņēmumā vai citā objektā vai novietošanu iestādes, uzņēmuma vai cita objekta ārpusē.

5.aprīlī procesa virzītājs vērsās Daugavpils tiesā ar ierosinājumu par drošības līdzekļa – apcietinājums piemērošanu, taču tiesa aizdomās turētajam drošības līdzekli nepiemēroja.