Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes vadības dalība ikgadējā Baltijas valstu policijas priekšnieku konferencē 2015. gada 10. marts

Konferences ietvaros tika apspriesti vardarbīga ekstrēmisma draudi Baltijas valstu galvaspilsētās un pārrunāta līdzšinējā pieredze, nodrošinot sabiedrisko kārtību un drošību, pasākumos, kuros tiek veicināta etniskā spriedze un neiecietība, pausti radikāli uzskati. Konferences dienaskārtībā bija arī ar kibernoziedzību saistītu jautājumu apskate.

Konference sniedza unikālu iespēju tiešai informācijas apmaiņai, darba kontaktu dibināšanai starp galvaspilsētu policijas priekšniekiem. Nākamā Baltijas valstu galvaspilsētu policijas priekšnieku konference notiks 2016.gadā Varšavā (Polijā), bet 2017.gadā – Viļņā (Lietuvā).

Konference notiek katru gadu, pamatojoties uz 2005.gada 13.janvārī noslēgto vienošanos starp Rīgas, Igaunijas Policijas un robežsardzes Ziemeļu prefektūru, Viļņas, Varšavas un Helsinku policijas pārvaldēm par dažādu sadarbības jautājumu apspriešanu.