Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Daugavpils novadā izņemts vairāk nekā 1,8 miljons cigarešu 2015. gada 2. februāris

Šonedēļ Daugavpils novadā konstatēta nelikumīgo cigarešu glabātuve, kurā kratīšanas rezultātā atrasts un izņemts milzīgs daudzums cigarešu. 

26.janvārī Daugavpils policijas iecirkņa darbinieki, veicot operatīvus pasākumus vērstus pret akcīzes preču nelikumīgu apriti, noskaidroja iespējamo nelikumīgo cigarešu glabātuvi, kas ierīkota Daugavpils novada Naujenes pagastā, veco angāru telpās. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros minētajā vietā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras rezultātā policistu aizdomas par cigarešu glabātuvi apstiprinājās. Kopumā tika izņemts vairāk nekā pusotrs miljons cigarešu, t.i. 1 894 000 nelikumīgo cigarešu. Turpat uz vietas tika aizturēti 1983. un 1959.gadā dzimuši vīrieši, kuri kriminālprocesa ietvaros ir atzīti par aizdomās turamajiem, kā arī vairāki transportlīdzekļi.

Par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā, - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.