Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Skolēni Atvērtajā durvju dienā izrāda patiesu interesi par policistu darbu 2014. gada 10. oktobris

Šodien tradicionāli Valsts policija piedalījās Atvērto durvju dienā. Tās laikā vairāk nekā 500 jaunieši uzzināja par policista darba pienākumiem, iepazinās ar dienesta suņiem, kā arī zirgiem.

Atvērto durvju dienā skolēniem bija iespēja uzzināt, kas ir Valsts policija un kādi ir policijas darbinieku ikdienas pienākumi. Valsts policijas muzejā skolēni iepazinās ar policijas vēsturi, dažādām policijas sakaru iekārtām no 1950. gadiem, kā arī aplūkoja policijas ikdienas darba un svētku formas un uzlaikoja bruņu vesti. Skolēni bija ieinteresēti arī par noziedzniekiem konfiscētajiem ieročiem, piemēram, apgrieztu bisi.

Tāpat skolēni iepazinās ar Valsts policijas dienesta suņiem, ar interesi vērojot gan jaunā kucēna paraugdemonstrējumus, parādot arī dienesta suņa dalību nozieguma atklāšanā, gan arī policijas zirgu rikšošanu. Skolēni īpašu interesi izrādīja arī par Speciālo uzdevumu bataljona speclīdzekļiem, kā arī pielaikoja aizsargtērpu un ķiveri.

Skolēni apmeklēja arī Operatīvās vadības biroju, kur aktīvi interesējās par zvanu pieņemšanas specifiku. Tāpat bērni varēja fotografēties ar policijas talismaniem - runci Rūdi un bebru Bruno.

Latvijas Valsts policija jau tradicionāli piedalās Atvērto durvju dienā un policijas darbinieki ir patiesi priecīgi par jauniešu izrādīto interesi un aktivitāti, uzdodot jautājumus par policista profesiju un darba ikdienu.

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014

Mob. 29372665

www.vp.gov.lv