Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija aicina piedalīties Atvērto durvju dienā 2014. gada 22. septembris

Šī gada 10. oktobrī Valsts policija jau tradicionāli piedalīsies Valsts kancelejas organizētajā Atvērto durvju dienā. Interesentiem no pulksten 10:00 būs iespēja apmeklēt Valsts policijas centrālo ēku Čiekurkalna 1.līnijā 1, uzzināt interesantus faktus par policista profesiju un darba ikdienu.

Atvērto durvju dienā no pulksten 10:00 līdz 12:30 apmeklētāji varēs uzzināt, kas ir Valsts policija un kādi ir policijas darbinieku ikdienas pienākumi. Tāpat apmeklētāji varēs aplūkot policijas muzeja eksponātus, apmeklēt Operatīvās vadības biroju, nofotografēties ar dienesta suņiem, zirgiem un policijas talismaniem runci Rūdi un bebru Bruno, kā arī apskatīt Valsts policijas transportlīdzekļus un Speciālo uzdevumu bataljona speclīdzekļus.

Apmeklētāji varēs uzzināt par policijas struktūru, par motivāciju darbā un iemesliem, kādēļ policisti izvēlējušies šo profesiju, kā arī par interesantiem atgadījumiem darba ikdienā.

Visi interesenti, kuri vēlas apmeklēt Atvērto durvju dienu Valsts policijā, aicināti pieteikties, sūtot pieteikuma e-pastu  uz adresi pauls.puzaks@vp.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67829478.

Vairāk informācija par Atvērto durvju dienu skatīt šeit.

 

Sagatavoja:

Diāna Lūkina
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014
Mob. 29372665
diana.lukina@vp.gov.lv

www.vp.gov.lv