Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Līdzīgi citiem e-pakalpojumiem gāzes ieroču reģistrācija, kā arī atļauju, licenču un sertifikātu pārbaude portālā www.latvija.lv ir pieejama ikvienam lietotājam. 2014. gada 15. maijs

Informējam Jūs , ka vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv  pieejams jauns e-pakalpojums, kas ļauj jebkurai fiziskai personai veikt sava gāzes ieroča reģistrāciju vai pārreģistrāciju, kā arī sekot uzsāktajai gāzes ieroča pārreģistrācijai. Pakalpojumu „Ieroču reģistrācija, atļauju, licenču un sertifikātu pārbaude” https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP108/Apraksts  izstrādāja Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde un Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

Papildus iespējai reģistrēt gāzes ieroci, jaunais e-pakalpojums ļauj tiešsaistē saņemt no valsts informācijas sistēmas „Integrētā iekšlietu informācijas sistēma” apakšsistēmas „Ieroču reģistrs” informāciju par sev reģistrētiem šaujamieročiem, gāzes ieročiem, ieroču atļaujām un to derīguma termiņiem un no apakšsistēmas „Licenču un sertifikātu” reģistrs saņemt datus par uz sava vārda reģistrētiem apsardzes, pirotehniķa, spridzināšanas darbu vadītāja vai detektīvdarbības sertifikātiem un to derīguma termiņiem.

Līdzīgi citiem e-pakalpojumiem gāzes ieroču reģistrācija, kā arī atļauju, licenču un sertifikātu pārbaude portālā www.latvija.lv ir pieejama ikvienam lietotājam, izmantojot kādu no trim autentifikācijas iespējām – ar internetbankas starpniecību, eID karti vai elektroniskā paraksta viedkarti (eME).

Kopumā portāls nodrošina pieeju 70 e-pakalpojumiem, kā arī satur informāciju par 1950 dažādiem privātpersonām un uzņēmējiem pieejamiem pakalpojumiem, ko sniedz valsts un pašvaldības iestādes.

E-pakalpojumu izstrāde tika finansēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „E-pakalpojumi un to infrastruktūras attīstība” (ID: 3DP/3.2.2.1.1/08/IPIA/IUMEPLS/017) ietvaros.