Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par psihoaktīvo vielu glabāšanu un realizēšanu aizturētas četras personas 2014. gada 24. aprīlis

Turpinot aktīvu darbu jauno psihoaktīvo vielu aprites apkarošanā, pēdējo dienu laikā Valsts policijas darbinieki aizturējuši četras personas. Aizturētie nodarbojušies ar psihoaktīvo vielu tirdzniecību, izplatīšanu un glabāšanu. Par notikušo ierosināti kriminālprocesi.

Rīgas reģiona pārvaldes Zemgales iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki svētdien, pārbaudot informāciju par psihoaktīvo vielu tirdzniecību, Bāriņu ielā aizturēja kādu 1987. gadā dzimušu vīrieti. Viņš slepus tirgoja psihoaktīvās vielas no tirdzniecības vietas, kas oficiāli bijusi slēgta.

Pie tirgoņa atsavināti 102 iepakojumi ar jaunajām psihoaktīvajām vielām, kurām uz izņemšanas brīdi bijis piemērots pagaidu aizliegums. Veicot tālākos meklēšanas pasākumus, trešdien aizturēts arī 1988. gadā dzimis vīrietis, kurš nodarbojies ar aizliegto vielu izplatīšanu.

Savukārt Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki Āgenskalnā aizturēja kādu 1979. gadā dzimušu, agrāk par zādzību tiesātu sievieti, kura nodarbojās ar jauno psihoaktīvo vielu tirdzniecību uz ielas. Pie sievietes policijas darbinieki atrada un atsavināja 20 psihoaktīvo vielu iepakojumus. Turpat aizturēts arī kāds vīrietis, kurš iegādājies psihoaktīvās vielas.

Pret aizturētajiem ierosināti kriminālprocesi par psihoaktīvo vielu iegādāšanos, glabāšanu un realizēšanu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu draud brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudassods.

 

Sagatavoja:

Dairis Anučins
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākais speciālists
Tālr. 67075093
Mob.tālr. 29402290

www.vp.gov.lv