Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par sutenerismu aizturētas piecas personas, tostarp divas Rīgas pašvaldības policijas amatpersonas 2014. gada 17. aprīlis

Aizvadītās nedēļas nogalē Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde (ONAP) sadarbībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) aizdomās par sutenerismu organizētā grupā aizturēja piecas personas, tostarp arī divas Rīgas pašvaldības policijas amatpersonas.

Personas aizturētas šā gada janvārī sākta kriminālprocesa ietvaros, kad ONAP uzsāka izmeklēšanu saistībā ar kādu Rīgā darbojošos masāžas salonu zem kura izkārtnes, kā vēlāk tika noskaidrots, darbojās bordelis jeb vieta, kurā par samaksu klients varēja saņemt seksuālos pakalpojumus. Izmeklēšanas laikā policija noskaidroja noziedzīgā nodarījuma īstenošanā iesaistītās personas, kuru starpā atradās arī Rīgas pašvaldības policijas amatpersonas. Par šo faktu KNAB sākts kriminālprocess. Šobrīd izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka bordelis darbojies aptuveni pusotru gadu.

Pirmdien, 14.aprīlī, tiesa vienai no aizturētajām amatpersonām piemēroja drošības līdzekli apcietinājums, savukārt pārējām personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

ONAP tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana.

Sagatavoja:

Sintija Virse
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā inspektore
Tālr. 67075394; 26368442
sintija.virse@vp.gov.lv