Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bauskā aizturēts autovadītājs par kukuļdošanu 2014. gada 14. aprīlis

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka šorīt, Bauskā VP ZRP Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki par kukuļdošanu aizturējuši autovadītāju.

1967.gadā dzimušais vīrietis vadīja transportlīdzekli pie luksofora sarkanās gaismas, lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, mēģināja iedot 50 eiro.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess ar kukuļdošanu uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Zemgales reģionā šogad aizturēti jau 28 autovadītāji par kukuļdošanu, no kopējā skaita Bauskā aizturēti jau seši autovadītāji.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv