Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas reģionā par 340 eiro liela kukuļa došanu policijai aizturēts iereibis autovadītājs 2014. gada 8. aprīlis

Vakar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbiniekiem kādas automašīnas Subaru Legacy vadītājs par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu deva 340 eiro lielu kukuli. Policisti kukuļdevēju aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Vakar ap pulksten 13.30 uz autoceļa Tīnūži – Koknese 19.kilometrā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kas saistīts ar transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, apturēja kādu Subaru Legacy automašīnas vadītāju. Apturētā transportlīdzekļa vadītājs bija kāds 1977.gadā dzimis Bulgārijas pilsonis un, lai izvairītos no administratīvā soda, policistam deva kukuli 340 eiro apmērā. Vadītāja izelpā tika konstatētas 2,42 promiles alkohola.

Šogad šis jau ir septiņpadsmitais gadījums Rīgas reģionā, kad sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

Valsts policija atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī transporta līdzekļu vadītājiem, kas dod kukuļus. Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības apņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Sagatavoja: 

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: