Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Projekta „Esi drošs – neesi pārdrošs” 1.atlases kārtā piedalās 86 komandas no Latvijas skolām 2014. gada 8. aprīlis

Piektdien, 4.aprīlī, noslēdzās projekta konkursa „Esi drošs – neesi pārdrošs” 1.atlases kārta, kurā no 86 pieteiktām komandām konkursa pusfinālam izvirzītas 20. Lai iekļūtu pusfinālā, komandām bija jāatbild uz konkursa žūrijas sagatavotiem jautājumiem. Konkursa organizatori apsveic 1.kārtas uzvarētājus un pateicas visām komandām par piedalīšanos. 

Konkursu Rīgas, Jūrmalas un Rīgas reģiona 7.-8.klašu skolēniem informatīvi izglītojošā projekta „Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros organizē Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Līvu Akvaparku un A/S „Latvijas Gāze”. Projektu informatīvi atbalsta izglītības portāls „E-klase”.

Konkursa pusfināls notiks 24.aprīlī, A/S „Latvijas Gāze” telpās, Rīgā, Vagonu ielā 20. Tajā piedalīsies šādas komandas: „Sējieši”, „Seši mazi bundzinieki”, „Drošās cīnītājas”, „The Crew of Mārupe”, „Glābēji 008”, „Mēs- glābējinči!”, „Alpuks”, „Lieliskais B”, „Elements”, „Avārijas brigāde”, „Drošie drošinātāji”, „A-Komanda”, „No name”, "Šokolādes cepumi", "Možums", „Grana”, „Labās kājas īkšķis”, „Vairogs”, „Neuzvaramie burunduki”,„Railway”.

Konkursa pusfinālā, 24.aprīlī, komandas pildīs uzdevumus un iejutīsies dažādās situācijās, kas saistītas ar drošības jautājumiem. Skolēniem konkursa laikā ne vien jāatbild uz konkursa organizatoru sagatavotiem jautājumiem par ugunsdrošību, drošību uz  ūdens un tā tuvumā, pirmās palīdzības sniegšanu, drošību uz ielas un mājās, un citiem jautājumiem, bet arī praktiski jādemonstrē prasmes rīkoties dažādās situācijās. Katras skolas komandai jāsagatavo priekšnesums par tēmu – „Esi drošs – neesi pārdrošs”.

Savukārt konkursa finālā, kurš notiks šā gada 2.jūnijā Līvu Akvaparkā, piedalīsies 10 komandas, un uzvarētājkomanda iegūs titulu „Visdrošākā klase – 2014”, balvā saņemot apmeklējumu Līvu Akvaparkā.

Informācija par piedalīšanos konkursā pieejama konkursa organizatoru mājaslapās www.iem.gov.lv, www.vugd.gov.lv, www.vp.gov.lv, www.nmpd.gov.lv, www.lg.lv, www.akvaparks.lv. Informācija pieejama arī pa tālruni 67369938 vai rakstot uz e-pastu

Sagatavoja:

Gunita Sapožņikova
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67219161
Mob: 28699783
E-pasts: