Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Daugavpilī aizturēti divi agrāk tiesāti laupītāji. Viens no aizturētajiem savu upuri aplaupa jau otro reizi 2014. gada 7. aprīlis

Šonedēļ, veicot izmeklēšanu par dažādām laupīšanām uzsāktajos kriminālprocesos, Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja un aizturēja divas aizdomās turētas personas, kuras vēlāk tiesa apcietināja.

26.marta vakarā Daugavpils pilsētas centrā tika aplaupīta kāda sieviete, pret kuru uzbrucējs pielietoja fizisku spēku, nodarot miesas bojājumus, un nolaupīja somu ar personīgām mantām. Veicot meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki noskaidroja un aizturēja iespējamo agrāk tiesāto laupītāju – 1979.gadā dzimis vīrietis pēdējo reizi bija nonācis likumsargu rokās burtiski pirms mēneša par zādzību ar iekļūšanu no kādas privātmājas Grīvas mikrorajonā. Toreiz viņam tika piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība, taču viņš to neievēroja un atkal pastrādāja jaunu noziegumu. Dažas no sievietei nolaupītām mantām izdevās atgūt. Pirmdien, 31.martā viņam tika piemērots apcietinājums.

1.aprīlī kādam Nīcgales novada iedzīvotājam smiekli nemaz nenāca, jo viņš tika aplaupīts. Pie cietušā mājās ieradās nelūgts ciemiņš, kurš pielietoja fizisku spēku pret saimnieku un nolaupīja viņam naudas līdzekļus un citas mantas. Pēc uzbrukuma cietušais vērsās pēc medicīniskās palīdzības ārstniecības iestādē. Pēc informācijas saņemšanas policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un, veicot izmeklēšanas pasākumus, pēc neilga laika policisti noskaidroja iespējamo uzbrucēju. 1989.gadā dzimis vīrietis tika aizturēts. 3.aprīlī tiesa viņu apcietināja.

Jāpiebilst fakts, ka apcietinātais pirms tikai nepilna gada tika atbrīvots no ieslodzījuma vietas, kur izcieta ap pieciem gadiem cietumsoda par šī paša vīrieša aplaupīšanu!

Informāciju sagatavoja:

Anastasija Laizāne
VP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas nodaļas inspektore
t.65403261