Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas reģionā par kukuļdošanu policijai aizturēts jau sešpadsmitais autovadītājs 2014. gada 4. aprīlis

Vakar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbiniekiem kādas automašīnas Volkswagen Passat vadītājs par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu deva kukuli. Policisti kukuļdevēju aizturēja un uzsāka kriminālprocesu. 

Vakar ap pulksten 10.00 uz autoceļa Rīga – Bauska 32.kilometrā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, kas saistīts ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, apturēja kādu Volkswagen Passat automašīnas vadītāju. Apturētā transportlīdzekļa vadītājs bija kāds 1969.gadā dzimis Lietuvas pilsonis un, lai izvairītos no administratīvā soda, policistam deva kukuli 50 eiro apmērā.

Šogad šis jau ir sešpadsmitais gadījums Rīgas reģionā, kad sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

Valsts policija atgādina, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pastiprinātu uzmanību pievērsīs ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī transporta līdzekļu vadītājiem, kas dod kukuļus. Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Sagatavoja: 

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: