Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Kriminālvajāšanai nodota lieta par krāpšanos ar Zolitūdes traģēdijas ziedojumiem 2014. gada 2. aprīlis

Valsts policija Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas darbinieki nodevuši prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai krimināllietu par kādas 1987. gadā dzimušas sievietes veiktajām krāpšanām saistībā ar Zolitūdes traģēdijas ziedojumiem. 

Sieviete, slēpjot savu patieso identitāti, ieguvusi personu uzticību un solījusi nodot ziedojumus kādai Zolitūdes traģēdijā cietušai sievietei, taču pati tos piesavinājusies.

1987. gadā dzimusī sieviete, kura jau iepriekš nonākusi policijas redzeslokā, aizturēta pagājušā gada decembrī. Izmeklēšanā noskaidrots, ka sieviete mēģinājusi izkrāpt naudu divās epizodēs.
Pirmajā gadījumā sieviete nodomu īstenojusi, klātienē saņemot un piesavinoties naudu 50 Ls apmērā. Savukārt otrajā gadījumā sieviete mēģinājusi izkrāpt identisku summu, izmantojot viltus profilu sociālajā tīklā, tomēr līdz galam viņai savu nodomu nav izdevies īstenot.

Pret sievieti kriminālprocess tika ierosināts pēc Krimināllikuma 180. panta par krāpšanu nelielā apmērā, kā arī pēc Krimināllikuma 15. panta 4. daļas par krāpšanas mēģinājumu.