Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zemgales reģionā šogad aizturēti jau divdesmit autovadītāji par kukuļdošanu 2014. gada 17. marts

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka strādājot pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā šodien, 17.martā Ceraukstes pagastā aizturēja autovadītāju, kurš mēģināja piekukuļot policijas darbiniekus.

1963.gadā dzimušais vīrietis, kurš ir Lietuvas pilsonis,  vadot transportlīdzekli pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu, lai netiktu noformēts administratīvais pārkāpuma protokols mēģināja iedot policijas darbiniekiem 10 eiro, pēc kā arī tika aizturēts.

Par kukuļdošanu uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas “ Par kukuļa, tas ir, materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu, nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja, kukuļa piedāvātāja vai citas personas interesēs, neatkarīgi no tā, vai nodotais vai piedāvātais kukulis domāts šai valsts amatpersonai vai jebkurai citai personai”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Policija turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā. Zemgales reģionā aizturēti jau 20 autovadītāji, no kopējā skaita Bauskā aizturēti jau četri autovadītāji par kukuļdošanu.

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv