Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Mediju akreditācija 16.marta pasākumos pie Brīvības pieminekļa 2014. gada 14. marts

Lai nodrošinātu ērtu, koordinētu un netraucētu mediju pārstāvju pārvietošanos 16. marta pasākumu norises vietā, medijiem, kuri plāno atspoguļot 16.marta pasākumu norisi pie Brīvības pieminekļa, būs jāakreditējas. Tādēļ Valsts policijas preses dienests mediju pārstāvjiem pirms pasākuma piešķirs krāsainas vestes ar uzrakstu „Prese”.

Akreditācija un vestes saņemšana notiks Raiņa Bulvāra un Brīvības Bulvāra stūrī, kur atradīsies speciāls Valsts policijas auto ar uzrakstu „Preses akreditācija”. Akreditēties būs iespējams no plkst. 9:00 un visā pasākumu norises laikā.

Lai pierakstītos un saņemtu vesti, mediju pārstāvjiem jāuzrāda masu informācijas līdzekļa darbinieka apliecība vai cits dokuments, kas apliecina piederību masu informācijas līdzeklim. Uzvelkot vesti, mediju pārstāvjiem būs iespēja brīvi un netraucēti strādāt pasākuma norises teritorijā. 

Valsts policija aicina neaizmirst katru medija pārstāvi paņemt līdzi masu informācijas līdzekļa darbinieku apliecību vai citu dokumentu, kas apliecina piederību masu informācijas līdzeklim. Bez šiem dokumentiem vestes saņemt nebūs iespējams! Pēc pasākuma lūdzam vestes atnest atpakaļ turpat uz Valsts policijas auto.

Vairāk informācijas par akreditāciju iespējams iegūt, zvanot Dairim Anučinam (29402290) vai Tomam Sadovskim (27878155).