Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Projekta konkursa „Esi drošs – neesi pārdrošs” 1.atlases kārtai pieteikušās 86 komandas 2014. gada 14. marts

Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Līvu Akvaparku un A/S „Latvijas Gāze” rīko konkursu Rīgas, Jūrmalas un Rīgas reģiona 7.-8.klašu skolēniem informatīvi izglītojošā projekta „Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros. Projektu informatīvi atbalsta izglītības portāls „E-klase”. 

1.atlases kārtai saņemti 86 komandu pieteikumi no dažādām Rīgas un Rīgas reģiona skolām.

Katrai komandai elektroniski tika izsūtīti 22 ar drošību saistīti jautājumi, kurus sagatavojuši  konkursa organizatori. Komandām ir jāsagatavo atbildes uz jautājumiem un risinājumi elektroniskā formātā jāiesūta līdz 2014.gada 28.martam. Konkursa 1.atlases kārtas uzvarētāji būs zināmi 4.aprīlī.

Projekta konkursa pusfināls un preses konference plānota 24.aprīlī A/S „Latvijas Gāze” telpās Vagonu ielā 20, Rīgā, un noslēguma fināls plānots 2.jūnijā Līvu Akvaparkā, Viestura ielā 24, Jūrmalā.

Informatīvi izglītojošā projekta „Esi drošs – neesi pārdrošs” mērķis ir nostiprināt skolēnu pamatzināšanas un veicināt viņu izpratni par drošību ikdienā un rīcību ārkārtas situācijās, kā arī pievērst uzmanību problemātikai, kas skar skolēnu izglītošanu ar drošību saistītiem jautājumiem. Projekts veiksmīgi tika īstenots arī 2012.un 2013.gadā.

Sagatavoja:

Gunita Sapožņikova
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67219161
Mob: 28699783
E-pasts: