Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pateicoties iedzīvotāju modrībai, policija Liepājā uziet ,,vīraku’’ veikalu 2014. gada 10. februāris

Piektdien, 10. februārī, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa darbinieki, atsaucoties uz iedzīvotāju sniegto informāciju par to, ka Liepājā, M.Ķempes ielā, notiek aizdomīga tirdzniecība, veica pārbaudi un konstatēja, ka minētajā vietā tiek tirgotas, iespējams, narkotiskās vielas.

Pārbaudes laikā tirdzniecības vietā tika izņemti 60 iepakojumi ar pagaidām nezināmas izcelsmes augu maisījumiem, kas, iespējams, satur narkotiskās vielas. Saistībā ar šo faktu policija aizturējusi 1984. gadā dzimušu vīrieti. Visu apstākļu noskaidrošanai policijā uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros izņemtajai vielai nozīmēta ekspertīze.

Aicinām iedzīvotājus arī turpmāk nebūt vienaldzīgiem, un, redzot iespējamas nelikumības, nekavējoties ziņot policijai, zvanot 63404602, 110 vai rakstot , vai vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Jau ziņots, ka iepriekš Liepājā, M.Ķempes ielā, daudzdzīvokļu namā notika t.s. vīraku tirdzniecība, par ko policija regulāri saņēma iedzīvotāju sūdzības, jo cilvēki jutās nedroši, īpaši diennakts tumšajās stundās. Sadarbojoties ar Liepājas Pašvaldības policiju un nodrošinot nepārtrauktas patruļas šīs tirdzniecības vietas tuvumā, tā savu darbību pārtrauca.