Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pasta nodaļā atrastā viela visticamāk ir līme 2014. gada 22. janvāris

Šodien Valsts policijas darbinieki saņēma informāciju, ka Mārupē vienā no Latvijas pasta nodaļām aizdomīgu sūtījumu dēļ, iespējams, saindējušās divas darbinieces. Pēc sākotnēji veiktās pārbaudes izrādījies, ka sūtījumos visticamāk bijusi līme.

Zināms, ka no rīta, ierodoties darbā, darbinieces pasta nodaļas telpās sajutušas nepatīkamu aromātu, taču tā kā tas nav traucējis strādāt, viņas sākušas darbu.

Tomēr, atrodoties telpās ilgāku laiku, darbiniecēm pašsajūta pasliktinājusies. Brīdi vēlāk viņas konstatējušas, ka divām pasta pakām radusies sūce un sapratušas, ka šīs pakas ir aizdomīgās smakas avots. Esot pakas tuvumā simptomi pastiprinājušies, tādēļ darbinieces izsaukušas operatīvos dienestus un brīdi vēlāk nogādātas ārstniecības iestādē.

Šobrīd policija pārbauda notikušā apstākļus, taču pēc pakas apskates konstatēts, ka tajā atradusies līme, kuru parasti izmanto laivu vai citu stiklšķiedras izstrādājumu līmēšanai. Zināms, ka šie sūtījumi pasta nodaļā saņemti iepriekšējā dienā un pasta telpās bijuši visu nakti.

Sagatavoja:

Toms Sadovskis
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietnieks
Tālr. 67219872
Mob.tālr. 27878155