Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policists, neuzmanīgi apejoties ar ieroci, gūst smagu ievainojumu 2014. gada 17. janvāris

Vakar Rēzeknē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa priekšnieks Igors Trafimovs guvis smagu ievainojumu, neuzmanīgi apejoties ar ieroci. Negadījums noticis, jo ierocis, kas nav bijis aprīkots ar drošinātāju, patvaļīgi izšāvis brīdī, kad iecirkņa priekšnieks paklupis.

Negadījums notika vakar īsi pirms pulksten 19.00, kad policists, atgriežoties dzīvoklī, paklupa un trieciena rezultātā kabatā esošais ierocis patvaļīgi izšāva. Iecirkņa priekšnieks guva šautu brūci vēderā. Uzreiz pēc negadījuma policists nogādāts ārstniecības iestādē, kur viņam veikta operācija, šobrīd viņa veselības stāvoklis ir stabils, bet smags.

Noskaidrots, ka trauma gūta no I.Trafimova personīgā ieroča. Viņam piederēja TT sistēmas pistole un šos ieročus ražotājs neaprīko ar drošinātājiem, tādēļ trieciena rezultātā tie var patvaļīgi izšaut.

Jāpiebilst, ka dienestā Valsts policija neizmanto TT sistēmas ieročus un šajā gadījumā tas bijis policista personīgais ierocis.

Par notikušo ir uzsākta izmeklēšana, kuru veic Valsts policijas Iekšējās drošības birojs. Izmeklēšanas ietvaros tiks noskaidroti detalizēti notikušā apstākļi, kā arī tiks izvērtēta policista atbildība par neuzmanīgu apiešanos ar ieroci. 

Sagatavoja:

Toms Sadovskis
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vadītāja vietnieks
Tālr. 67219872
Mob.tālr. 27878155