Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policija pirmssvētku dienās veiks masveida reidus 2013. gada 20. decembris

Sākoties svētku laikam, Valsts policija īpaši uzraudzīs, lai autovadītāji nesēstos pie stūres alkohola reibumā. Tā, 23. decembrī Valsts policija visā Latvijā veiks masveida reidus, kuru laikā pārbaudīs, vai autobraucēji nav lietojuši alkoholu vai narkotiskās vielas. Tāpat reida laikā tiks pārbaudīta drošības jostu un bērnu sēdeklīšu lietošana.

Arī pārējās svētku dienās, tāpat kā citus gadus, ceļu policijas darbiniekus uz Latvijas ceļiem redzēsiet īpaši daudz. Pastiprināta uzmanība tiks pievērsta svētku pasākumu norises vietām, kur pulcēsies daudz cilvēku.

Valsts policija aicina visus autovadītājus svinēt svētkus apdomīgi un nesēsties pie stūres alkohola reibumā. Tāpat būtiski atcerēties, ka, arī nākamajā dienā pēc alkoholisko dzērienu lietošanas, sēsties pie stūres nav ieteicams.

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atgādina, ka drošība un atbildība uz ceļiem, ikdienas gaitās un darbos ir pirmais priekšnoteikums, lai mēs visi nonāktu pie saviem mīļajiem un baudītu svētkus. Lai gaiši un mierīgi šie Ziemassvētki!

 

Zane Arāja
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā inspektore
67275095; 29374566