Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija aiztur trīs laupītājus un lūdz atsaukties citus cietušos 2013. gada 20. novembris

Par laupīšanu, smagi piekaujot cietušo, aizturēti 32, 38 un 39 gadus veci jau agrāk sodīti vīrieši. Pret aizturētajiem uzsākts kriminālprocess par laupīšanu grupā un Rīgas Brasas iecirkņa policijas darbinieki aicina atsaukties citus cietušos.

Rīgas Brasa iecirknī vērsās kāds cietušais, kurš pastāstīja, ka ticis smagi piekauts un aplaupīts. Vīrietim, kurš nodarbojas ar antīku priekšmetu uzpirkšanu esot piedāvāts iegādāties veclaicīgu podiņu krāsni. 6. novembrī cietušais ieradies uz satikšanos, lai aplūkotu piedāvāto krāsni, taču tur esot bijuši trīs vīrieši, kuri cietušo iemānījuši kādā pamestā ēkā Emīla Melngaiļa ielā. Vīrieši uzbrukuši cietušajam, kā rezultātā smagi piekāvuši un aplaupījuši. Viņam tika nolaupīta nauda, fotoaparāts, divi mobilie tālruņi un dārgs rokas pulkstenis.
Policijas darbinieki veica visus nepieciešamos meklēšanas pasākumus un 16. novembrī aizturēja divus ļaundarus - 1981. gadā un 1975. gadā dzimušus vīriešus, kuri iepriekš jau sodīti par laupīšanām. Savukārt vakar, 18. novembrī aizturēja arī trešo laupītāju – 1974. gadā dzimuši vīrieti, kurš agrāk sodīts gan par zādzībām, gan par narkotisko vielu izplatīšanu.
Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par laupīšanu grupā. Diviem aizturētajiem piemērots apcietinājums, bet trešais šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Rīgas Brasas iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šie vīrieši varētu būt pastrādājuši vēl citus noziegumus, tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem - 20269285, 26653666, 67030658 vai 110 - vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

 

Sagatavoja: 

Ance Rozīte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā speciāliste
Tālr.  67219758
Mob.tālr. 20269131
e-pasts: