Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Uz Aglonu sāk doties svētceļnieku grupas; policija atgādina par drošību un savstarpējo toleranci 2013. gada 7. augusts

Svētceļniekiem ievērot gājēju un velosipēdistu noteikumus un citas drošības prasības, autovadītājiem – ievērot satiksmes noteikumus un būt vērīgiem. Visiem kopā – būt savstarpēji tolerantiem un saprotošiem. Tās ir pamatlietas, kuras policija aicina ņemt vērā ikvienam, lai bez starpgadījumiem noritētu gan svētceļnieku nokļūšana Aglonas svētvietā, gan ikdienas satiksmes plūsma.

Kā katru gadu, arī šogad uz Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem, kas nākamnedēļ norisināsies starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā, no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem ir uzsākti svētceļojumi. Tāpēc policija aicina visus ceļu satiksmē iesaistītos pārvietoties atbilstoši noteikumiem un būt tolerantiem vienam pret otru.

Lai nodrošinātu svētceļnieku drošību un nepieļautu ceļu satiksmes negadījumus, policija īpašu uzmanību pievērsīs mazāk aizsargātajiem ceļu satiksmes dalībniekiem - svētceļnieku grupu drošībai. Tāpat policija atgādina, ka, pārvietojoties pa brauktuves nomali diennakts tumšajā laikā, svētceļniekiem jāatceras par atstarotāju lietošanu, lai neapdraudētu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus.

Jau ziņots, ka gājienu uz Aglonu uzsākuši svētceļnieki no Liepājas, Ventspils, Jelgavas, Rīgas un citām pilsētām. Vakar, 6. augustā, ceļā devās arī velosipēdistu grupa no Kolkas.

Sagatavoja:
Lita Juberte
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Tālr. 67075014
Mob.tālr. 26490715