Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policiju iespējams iepazīt interaktīvā spēlē jauniešiem 2013. gada 18. jūlijs

Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks Artis Velšs vakar kopā ar citiem uzņēmumu un valsts iestāžu vadītājiem atklāja nebijušu projektu – interaktīvo spēli “Virtuālā Prakse”-, kurā ikviens interesents varēs iepazīties ar policista darba specifiku.

A.Velšs jaunizveidoto iespēju vērtē ļoti atzinīgi un uzskata, ka policijai ir jāiet līdzi laikam. "Nav noslēpums, ka mūsdienās lielu daļu laika jaunieši, tātad arī mūsu potenciālie darbinieki, pavada internetā, tāpēc jebkādi veidi, kā varam uzrunāt un ieinteresēt par policista profesiju, ir pozitīvi vērtējami.”

Policijas izveidotais profils ļauj jauniešiem iepazīt policijas nozīmi valstī, tās galvenos uzdevums un ļauj jaunietim izprast, vai darbs policijā ir tam atbilstošs. VP šajā spēlē piedāvā vakanci – patruļpolicists – tā ir iespēja jaunietim pēc policijas koledžas absolvēšanas strādāt dinamiskā profesijā ar augstu atbildības un uzdevumu klāstu, stabilu atalgojumu un sociālajām garantijām piepildītu darbu.

”Valsts policija ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā un neapšaubāmi policista profesija ir viena no dinamiskākajām un aizraujošākajām, tāpēc pie sevis gaidām atvērtus un zinošus cilvēkus," piebilst A. Velšš.

Karjeras portāls Prakse.lv sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un vairāk kā 100 darba devējiem, tajā skaitā Valsts policiju, izveidojis līdz šim nebijušu, Eiropas mērogā unikālu projektu – interaktīvo spēli “Virtuālā Prakse”.

Sagatavoja:
Pauls Puzaks
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas 
vecākais speciālists
Tālr. 67275095
Mob.tālr. 22040200
pauls.puzaks@vp.gov.lv
www.vp.gov.lv