Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Talsu policijas iecirkņa teritorijā naktī ticis vajāts bēgošs transporta līdzeklis; izmantots dienesta šaujamierocis 2013. gada 09. jūlijs

Talsu policijas iecirknī naktī uz 9. jūliju tika saņemta informācija, ka iecirkņa teritorijā pārvietojas transportlīdzeklis, kura vadītājs, iespējams,  ir alkohola reibumā.  Tika sākta šīs automašīnas meklēšana un  Talsu novadā, Valdgales pagastā uz ceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe tā pamanīta. Pie tam noskaidrots, ka meklētajai automašīnai „Craysler Voyager” ir neatbilstoša valsts numura zīme.

Policijas ekipāža sekoja automašīnai ar ieslēgtiem skaņas signāliem un iedegtām bākugunīm, mikrofonā vairākkārt atkārtojot, lai vadītājs apstājas. Pagaidām nenoskaidrotais transportlīdzekļa vadītājs nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli, tādēļ  tika pieņemts lēmums izmantot dienesta šaujamieroci – tika veikti brīdinājuma šāvieni gaisā, kā arī šauts pa automašīnas aizmugurējām riepām.  Taču vadītājs turpināja bēgšanu, nogriežoties no ceļa uz lauku apvidu, izbraucot cauri arī kādai viensētai, ignorējot un pārvarot tur esošos šķēršļus.

Policijas ekipāža vajāšanu pārtrauca, taču visi notikuma apstākļi tiek izvērtēti, kā arī tiek noskaidrots, meklēts bēglis.

Informāciju sagatavoja:
VP Kurzemes reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Jolanta Knīse
t.63404604; mob.tel.26181353
jolanta.knise@kurzeme.vp.gov.lv