Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija
Sākums  Lapas karte  Meklēt

Visas aktualitātes Drukāt

„Policistu velobiedrība” izcīna trīs godalgotas vietas „Tele2 Rīgas velomaratonā” 2013. gada 4. jūnijs

2. jūnijā galvaspilsētas ielās norisinājās „Tele2 Rīgas velomaratons”, kurā otro gadu pēc kārtas piedalījās arī „Policistu velobiedrība”. Šī gada velomaratonā sīvā konkurencē policisti izcīnīja trīs godalgotas vietas.

Spraigā cīņā par Rīgas mēra kausiem 32 km garajā Tautas distancē trešo vietu vīriešu konkurencē izcīnīja „Policistu velobiedrības” pārstāvis Juris Visockis, savukārt sieviešu konkurencē trešo vietu izcīnīja „Policistu velobiedrības” pārstāve Līga Actiņa. Pateicoties veiksmīgiem individuālajiem startiem, „Policistu velobiedrība” komandu kopvērtējumā izcīnīja godalgoto otro vietu. Pērn „Tele2 Rīgas velomaratonā” velobiedrības sportisti komandu kopvērtējumā izcīnīja godalgoto trešo vietu un pirmo kausu savas pastāvēšanas vēsturē.

„Ar katrām sacensībām "Policistu velobiedrības" komanda apliecina sevi, kā spēcīgu riteņbraucēju komandu amatieru sportā. Līdz šim šis ir jau mūsu sestais izcīnītais kauss riteņbraukšanā. Tas ir labs pieteikums dalībai Pasaules Policistu un Ugunsdzēsēju sporta spēlēs riteņbraukšanā Ziemeļīrijā, Belfāstā,” atzīst „Policistu velobiedrības” atzīst priekšsēdētājs Z.Gailis.

Aizvadītajā 2012. gada sezonā „Policistu velobiedrība” piedalījusies 15 dažādās sacensībās, kā arī sabiedriskajās aktivitātēs – veikta veloceliņa Rīgas centrs - Berģi apsekošana, sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju veikta profilakse uz veloceliņa Rīgas centrs – Berģi, lai veicinātu braukšanas kultūru, sakopts Mārupītes veloceliņš u.c.

„Policistu velobiedrība” tika nodibināta pērnā gada 9.janvārī, apvienojoties brīvprātīgiem iniciatoriem. Biedrības mērķi ir ne tikai attīstīt riteņbraukšanas sportu policistu un riteņbraukšanas entuziastu vidū, bet arī popularizēt Policijas tēlu sabiedrībā un veikt Latvijas velo infrastruktūras apsekošanu un sertificēšanu pēc drošības standartiem.